Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Beroun Nabídky práce, brigády, Praha, Brno, Ostrava

Nabídky práce, brigád z celé ČR. Brigády a práce z Prahy, Brna, Ostravy a jiných regionů. Inzerce úřadů práce, firem a jiných subjektů, hledající pracovníky, brigádníky. Inzerce je zdarma. Inzerát práce, brigády můžete zvýraznit nebo zvýhodnit. Pro pravidelné inzerenty, pracovní agentury nabízíme VIP účet se spoustou výhod.

Sponzorované odkazy

Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

OPERÁTOR SLÉVÁRNY (tři směny)
Náplň práce: - obsluha a údržba slévárenských strojů - hliníkové výrobky pro automobilový průmysl - zpracování odlitků, jejich následná kontrola /kontrola prvního kusu/ - třídění neshodných odlitků do určených nádob - vypisování průvodek Požadujeme: - manuální zručnost - spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost - dobrý zdravotní stav Nabízíme: • práci ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr, první pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou • odpovídající mzdové ohodnocení při odpracování všech plánovaných směn • práci ve dvousměnném provozu (ranní a odpolední), v budoucnu i třísměnném provozu • první pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení (dle zaučení) • zaměstnanecké výhody – stravenky, dovolená navíc, pravidelné navyšování platu, pololetní bonusy • dopravu firemním autobusem pro směn
Automobilový průmysl dohodou
Seřizovač CNC – 2 směny
Co bude Vaše náplň práce: • Obsluha určeného strojního zařízení při výrobě kovových komponentů • Seřizování a nastavování obráběcích strojů dle pracovních postupů • Čistění, mazání a drobná údržba strojů CNC • Seřizovaní CNC strojů Chiron dle požadované tolerance a výrobních plánů • Informování o všech případných závadách • Sledování, kontrola stroje a péče o stroje a zařízení • Odpovědnost za svěřené nářadí, nástroje a měřidla Co od Vás očekáváme: • Vyučení v oboru nebo ÚSO/SŠ strojní • Znalost či zkušenost obsluhy CNC strojů vítána • Orientace ve výkresové dokumentaci • Znalost měření • Práce v 2 směnném provozu • Pracovitost, samostatnost a schopnost učit se novým postupům Co Vám nabízíme: • Půlroční prémie • Přátelské prostředí mezinárodní firmy s historií • Podporu v odborném rozvoji a možnost profesního růstu • Příspěvek na dopravu nebo možnost svozu autobusy • Dovolená nad rámec ZP • Stravenky v hodnotě 120 Kč • Práce na plný úvazek • Nástup ihned případně dle dohody
Řidiči, strojníci
Pro stabilní fimu Meškan s.r.o. hledáme řidiče a strojníky!
Doprava dohodou
Nabízíme vám rychlou a bezpečnou pů
Nabízíme vám rychlou a bezpečnou půjčku za méně než 24 hodin od 2 000 eur do 1 000 000 eur se sazbou 3 % ročně Pro více informací nás kontaktujte: e-mail: erwinkir52@gmail.com / whatsapp: +49 176 798 09 928
Finance, bankovnictví 50 000,-
Chcete zahájit vlastní podnikání?
Osobní půjčka pro vaše podnikání nebo k zaplacení vašich dluhů koupili jste si dům nebo auta? Jsme proto k dispozici 24 hodin denně, abychom vám mohli s půjčkou bezpečně a bez problémů pomoci. Naše nabídky sahají od. S úrokovou sazbou 2% nás kontaktujte pro více informací: Email: annvirginiede@aol.com web.whatsapp: +420608318114
Finance, bankovnictví 100 000,-
Geek a IT trička - Affiliate progra
Nabízíme vám provizi 10% z nákupu každého zákazníka, který přijde z vašeho odkazu. 1) zaregistrujte se v našem programu jako náš obchodní partner 2) vyberte si banner, nebo odkaz a umístěte jej na váš web, nebo blog. Do e-mailu, který pošlete lidem, které by toto téma mohlo zajímat. Na vašem profilu na Facebooku. 3) Bude skvělé, pokud přidáte k odkazu nebo banneru vaši zkušenost, nebo vaše osobní důvody, proč se vám výrobky líbí a proč je doporučujete 4) můžete také natočit video, přidat vlastní fotoreportáž, nebo jinak kreativně a vkusně k téma zpracovat Stačí se zaregistrovat do Affiliate programu na webu.
Ostatní práce a brigády dohodou
vyplňování, opisování
Mám zájem o administrativní práci z domu, typu opisování, vyplňování apod. přes PC.
Administrativa dohodou
nebankovní půjčka -Bonus
BONUS-nebankovní půjčka vyřízení půjčky online žádné poplatky předem předčasné splácení úvěru zdarma pro občany starší 18ti let volejte 723 710 965 od 16:00 do 20:00
Finance, bankovnictví dohodou
Operátor strojního zařízení
Náplň práce: Ovládání, nastavení, řízení stroje (zaučený operátor na více typů strojů) Sledování produktivity a rychlosti stroje Sledování odpadu Údržba stroje (pravidelná údržba stroje podle předpisů a její evidence) Provádění drobných oprav stroje Kontrola kvality (výrobku, meziproduktu, vstupních materiálů) Dodržování BOZP a kvalitativních standardů Požadujeme: středoškolské vzdělání technického směru zkušenosti s obsluhou automatizovaných strojů manuální zručnost ochota pracovat ve směnném provozu znalost práce s PC Nabízíme: zajímavou a pestrou práci s unikátními patentovanými produkty a zákazníky na pěti kontinentech perspektivu stabilní a silné společnosti profesní růst příjemný pracovní kolektiv práci na plný úvazek na dobu neurčitou stravenky místo pracoviště Lochovice
Výroba, průmysl 25 000,-
hledam brigadu u hlidaci agentury
dobry den jsem invalidni duchodce mam treti stupen invalidy je mne 48 let neradeji beroun horovicr a komarov u horovic
Bezpečnost a ochrana dohodou
zedníky a přidavače
Hledám šikovné zedníky a přidavače na práci na rodinném domku u Prahy.Lidi co mají chuť dělat
Stavebnictví dohodou
Hledáme manikérku / pedikérku
Relax Studio v Hořovicích hledá manikérku / pedikérku s vlastním ŽL.
Servisní služby dohodou
Chytrá náplast s přivýdělkem
Bylinné a minerální náplasti Powerstrips. Powerstrips™ je exkluzivní lékařsky ověřený a patentovaný produkt od firmy FGXpress, založené Forever Green International - společností s desetiletou tradicí na trhu se zdravou výživou a prodává se po celém světě. Náplast Powerstrips je vyrobena ze 100% přírodních léčivých látek a podporuje regeneraci buněk na nejhlubší úrovni. Používá infračervené záření a transdermální vlnové technologie, které umožňují pronikání léčivé látky přímo do krve přes pokožku, namísto vnitřního užívání léčiv či injekčního podání, proto nedráždí žaludek a játra. Firma FGXpress™ funguje na principu multi-level marketingu (dále jen MLM). Jedná se o první skutečně globální možnost jak rozšířit své podnikání opravdu do každé země na světe. Nejedná se o žádné tzv. "letadlo", které je nelegální v oblasti MLM! Hledáme nové členy na pozici distributor, s možností vytváření vlastního týmu spolupracovníků.
Práce z domu dohodou
Hledám dívku na focení aktů
Hledám mladou dívku (16-19let) na focení aktů - dle dohody nemusí jít přímo o akty, ale např. jen o foto s lehce erotickým nádechem. Odměna dohodou. Focení zejména venku - příroda, město, ale i v ateliéru. Nejsem profesionální fotograf - fotím jen pro vlastní archiv. Diskrétnost zaručuji. Praha, Beroun a okolí.
Brigády dohodou
Práce z domu - přivýdělek, kariéra
Zajímavý a efektivní způsob práce v perspektivním oboru. Osobní a ziskový růst, časová a finanční svoboda. Ideální přivýdělek při studiu, při zaměstnání, při mateřské nebo i nová kariéra či změna pro ty, kteří by si rádi na sebe něco rozjeli, aniž by to ohrozilo jejich stávající příjem. Přivýdělek 3-4 hodiny denně se ziskem cca 10-15.000 Kč měsíčně. Hlavní činnost 6-8 hodin denně se pohybuje cca od 25.000 Kč měsíčně.
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Nejprodávanější skleníky z polykarbonátu >> Nejprodávanější skleníky z polykarbonátu Kvalitní skleníky z polykarbonátu. Různé velikosti, tloušťky polykarbonátu. Dárek v hodnotě 2990 Kč - automatické okno + základna skleníku. Jedinečná akce do vyprodání zásob !!!
TOTAL aku nářadí >> TOTAL aku nářadí Bezkonkurenční nabídka na trhu. Hodnotné dárky a doprava ZDARMA. Limitovaná akce.
Běžecké pásy + Podložka zdarma >> Běžecké pásy + Podložka zdarma Akční nabídka běžeckých pásů. Pouze na PENZO.cz zdarma doprava + podložka pod pásy + cyklobatoh.

Beroun - Nabídky práce, brigády. Rubrika nabízí nabídky práce z Prahy, Brna, volná místa z celé ČR. Inzerujte zdarma nabídky práce, brigád.,volná místa, nabídky práce, brigády pro studenty, práce v Praze, práce v Brně

Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist