Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Liberec Brigády pro studenty, brigády v Praze, Brně, Ostravě

Inzerce a nabídky brigád. Poptávky a nabídky brigád z Prahy, Brna, Ostravy a z dalších destinací. Brigády jsou nejenom pro studenty. Nabídky brigád můžete zvýhodnit nebo zvýraznit. Pro pravidelné inzerenty jako pracovní agentury, jobs agentury nabízíme VIP účet se spoustou výhod.

Sponzorované odkazy
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20.../ 20

Výpis inzerátů

Charitativní akce

Cena: dohodou | 30. 06.
Nabídka
Prodej časopisů a svíček pro podporu lidí, kterým jejich pojišťovna není schopna zaplatit vozíky. Vhodné pro studenty, dlouhodobá práce s možnou odměnou. Spolupráce na smlouvu....
Přidat do výběru >> kraj: Liberecký, okres: Liberec Zvýhodnit >> Charitativní akce Detail inzerátu ...

Charitativní akce

Cena: 1 ,-Kč | 28. 06.
Nabídka
Prodej časopisů, svíček za účelem podpory a pomoci lidem, kterým pojišťovna není schopná pomoci v potřebách. Vhodné pro studenty, spolupráce dlouhodobá a s odměnou....
Přidat do výběru >> kraj: Liberecký, okres: Liberec Zvýhodnit >> Charitativní akce Detail inzerátu ...

Charitativní spolupráce

Cena: dohodou | 15. 06.
Nabídka
Prodej časopisů za účelem charitativní pomoci. Dlouhodobá spolupráce (s možnou odměnou). Vhodné pro studenty....
Přidat do výběru >> kraj: Liberecký, okres: Liberec Zvýhodnit >> Charitativní spolupráce Detail inzerátu ...

Charitativní spolupráce

Cena: dohodou | 15. 06.
Nabídka
Prodej časopisů za účelem charitativní pomoci. Dlouhodobá spolupráce (s možnou odměnou). Vhodné pro studenty....
Přidat do výběru >> kraj: Liberecký, okres: Liberec Zvýhodnit >> Charitativní spolupráce Detail inzerátu ...

práce všeho druhu

Cena: dohodou | 08. 11.
Poptávka
Dobrý den, nabízím výpomoc všeho druhu. Práci doma, na zahradě, výpomoc se dřevem, uhlí, ................za finanční odměnu.
ŘP. skupiny A,B, Střední škola s maturitou - Mechanik seřizovač cnc strojů, práci mam, hledam to jako brigádu aby se měl synek lépe. Děkuji za nabídky...
Přidat do výběru >> kraj: Liberecký, okres: Liberec Zvýhodnit >> práce všeho druhu Detail inzerátu ...

Práce /v Lyžařské škole SKP

Cena: 100 ,-Kč | 22. 10.
Nabídka
Přijmu instruktory lyžování /nebo jen dobré lyžaře - zaškolíme/na zimní sezonu (platí stále), do lyžařské školy SKP v Bedřichově, Jizerské hory.
Dále sháním schopného lyžaře na organizování a vedení lyžařských kurzů pro děti ve skiareálku SKP v Bedřichově... Plat minimálně 100 kč/hod....
Přidat do výběru >> kraj: Liberecký, okres: Liberec Zvýhodnit >> Práce /v Lyžařské škole SKP Detail inzerátu ...

Staňte se tazatelem

Cena: 300 ,-Kč | 28. 08.
Nabídka
Máte rádi různorodou práci? Jste vysoce komunikativní, spolehliví a flexibilní? Nebojíte se převzít odpovědnost za svěřený úkol? Umíte pružně reagovat na změny? Je-li Vaše odpověď ANO, pak hledáme právě Vás.
Staňte se tazatelem v projektu zaměřeném na to, co hraje roli v našem úspěchu
Požadavky:
Věk nad 18 let, čistý trestní rejstřík, znalost práce s e-mailem, MS Office (Word a Excel) na uživatelské úrovni, připojení k internetu (min 3 krát týdně), vlastní notebook výhodou, časová flexibilita, asertivní jednání, schopnost komunikace na úrovni, odpovědný přístup!, spolehlivost!, vážný zájem o spolupráci a serióznost
Nabízíme:
Zajímavou formu přivýdělku, telefonickou asistenci odborníků v průběhu realizace dotazování apod.
Náplň práce:

Seznámení s metodologií sociologického výzkumu, účast na školení, výběr vhodných respondentů, realizace dotazníků na stanovené téma, pravidelná komunikace s SC&C, administrativa spojená s dotazováním.
...
Přidat do výběru >> kraj: Liberecký, okres: Liberec Zvýhodnit >> Staňte se tazatelem Detail inzerátu ...

Hledáme brigádu

Cena: dohodou | 22. 06.
Poptávka
Hledáme brigádu, nejlépe v Libereckém kraji (Liberec-Turnov). Jsme studentky základní školy (13 a 15). Jsme spolehlivé, kreativní, komunikativní a především pracovité. Vážně nebudete litovat pokud se ozvete....
Přidat do výběru >> kraj: Liberecký, okres: Liberec Zvýhodnit >> Hledáme brigádu Detail inzerátu ...

Hledám brigádu v Liberci

Cena: dohodou | 12. 05.
Poptávka
Momentálně studuji obchodní akademii v Liberci a sháním nějakou brigádu na přivýdělek. Jsem spolehlivá, pracovitá, důkladná, milá a nevadí mi pracovat v kolektivu. Bohužel nemám žádné zkušenosti. Je mi 17 let....
Přidat do výběru >> kraj: Liberecký, okres: Liberec Zvýhodnit >> Hledám  brigádu v Liberci Detail inzerátu ...
Poptávka
Dobrý den, hledám brigádu spolu se svým přítelem v Liberci, v odpoledních hodinách. Je nám 17 let, chodíme na SŠ, jsme velmi zdatní a přátelští. Nejlépe by nám vyhovoval prodej, práce ve skladě či výpomoc v obchodech. Budu ráda za odpovědi, děkujeme.
...
Přidat do výběru >> kraj: Liberecký, okres: Liberec Zvýhodnit >> Hledám brigádu spolu s přítelem Detail inzerátu ...

hledám brigádu

Cena: dohodou | 23. 01.
Nabídka
Hledám jakoukoli brigádu s denní výplatou peněz v Liberci...
Přidat do výběru >> kraj: Liberecký, okres: Liberec Zvýhodnit >> hledám brigádu Detail inzerátu ...
Nabídka
Jste raději venku, než někde v kanceláři? Nebojíte se komunikace? Hledáme brigádníky od 16 let pro prodej drobných výrobků z chráněných dílen a rozdávání letáku stavební firmy, kde z každé uskutečněné zakázky získáváte navíc provize!!! Plat denně na ruku,výdělek pro ty nejlepší až 900 denně plus jednou měsíčně provize z uskutečněných zakázek!!! Vhodné pro nezaměstnané, důchodce, studenty, zdr. postižené...Výdělky se pohybují od 15 000 Kč do 40 000 Kč..Neváhejte nás kontaktovat!...
Přidat do výběru >> kraj: Liberecký, okres: Liberec Zvýhodnit >> Brigáda s denní výplatou - Liberec Detail inzerátu ...
Nabídka
Hledám do svého týmu ženy, které baví kosmetika a líčit. Máte chuť pomáhat ženám být krásnější a spokojenější díky kvalitní péči o pleť a make-upu? Není třeba praxe a zkušenosti, nabízím profesionální školení v typologii pleti, líčení, vizážistice.
Ještě loni jsem měla jen sen líčit ženy a vytvořit jim jiskru v očích, "dělat" je krásné. Stačilo mi přijmout skvělou příležitost, která se ke mě dostala a teď dělám práci, která mě baví, naplňuje a vydělávám si peníze. A co je hlavní, řídím si svůj čas, mám čas na svého syna, který je pro mne důležitý. Jste na to stejně jako já minulý rok? Máte krásný sen být vizážistkou, kosmetickou poradkyní? Ozvěte se mi :-)...
Přidat do výběru >> kraj: Liberecký, okres: Liberec Zvýhodnit >> Hledám ženy pro obor vizážistka Detail inzerátu ...

Hledám Brigádu

Cena: 3 060 ,-Kč | 28. 04.
Poptávka
Dobrý den,
jmenuji se Romana ,v létě mi bude 19,jsem student 2.ročníku pekaře, hledám brigádu na léto(červenec,srpen). Byla bych m,oc ráda kdyby jste se někdo ozval děkuji...
Přidat do výběru >> kraj: Liberecký, okres: Liberec Zvýhodnit >> Hledám Brigádu Detail inzerátu ...

Hledám brgádu od 15 let o víkendu

Cena: 100 ,-Kč | 08. 04.
Nabídka
Hledám brigádu ohledně zednickým pracim
Práce v lese
Práce s internetem
Pomocníka při opravě Aut
...
Přidat do výběru >> kraj: Liberecký, okres: Liberec Zvýhodnit >> Hledám brgádu od 15 let o víkendu Detail inzerátu ...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11.../ 20
Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Novinky z regionu
GALERIE: Pod Ještěd jezdí tramvaj už sto let

Liberec – V roce 1912 byla v Liberci slavnostně otevřena tramvajová trať ze Soukenného náměstí do Horního Hanychova.

Nadace vyhlásila letošní vítěze soutěže Zaostřeno na Jizerky

Liberec – Fotografická soutěž Zaostřeno na Jizerky zná již své vítěze. V rámci čtvrteční vernisáže výstavy, která se konala v Hadím chrámu v Centru Babylon v Liberci, převzalo deset autorů třinácti nejlepších fotografií hodnotné ceny v podobě kompaktních fotoaparátů nebo multifunkční tiskárny.

A pak že nerostou! Výstava hub představila na tři stovky druhů

Liberec – Stovky lidí zhlédly v sídle CHKO Jizerské hory unikátní přehlídku toho, co zrovna roste v lese. Nouze nebyla ani o vzácné druhy, páchnoucí a světélkující houby.

Cesta ze sídliště
do města bude mnohem pohodlnější

Chrastava – Důležitá spojnice mezi sídlištěm a spodní částí města v Chrastavě se dočká opravy. Cesta z města na Střelecký vrch bude nejen lépe vypadat, ale zároveň se vyřeší i problém se stáním pro automobily a chodníky.

Epidemie! Záchranáři cvičili zajištění nakaženého

Liberec - Liberecké letiště se v pátek odpoledne proměnilo na nebezpečné území. Naštěstí šlo jen o cvičení záchranářů, kteří se připravili na možné setkání s infekčně nakaženým pacientem.

Články
Lotus grill - Novinka léta >> Lotus grill - Novinka léta Na dřevěné uhlí, nekouří, rychle se rozpaluje, bezpečný, skladný a dobře se udržuje. Široká paleta barev grilů včetně příslušenství...
Akce na Trampolíny >> Akce na Trampolíny Království trampolín.Široká nabídka skákacích trampolín s ochrannou sítí. Dárek zdarma + Doprava zdarma.
Grily Weber v akci >> Grily Weber v akci Oblíbené grily značky Weber na dřevěné uhlí, plynové nebo elektrické. Široký výběr, Dárek zdarma, Doprava zdarma.
Zahradní sekačky VeGA >> Zahradní sekačky VeGA Nejprodávanější sekačky 46 HWXV, 485 SXH, 424 SDX a další.DOPRAVA ZDARMA, OLEJE, RUKAVICE a další. Záruka 3 roky.
Nejprodávanější kompresory >> Nejprodávanější kompresory Kompresory Scheppach, Extol pro domácnosti i firmy. Malé bezolejové i velké olejové s pracovním tlakem 8 bar a více. Bohaté příslušenství ke kompresorům.
Párty stany všech velikostí a barev >> Párty stany všech velikostí a barev Párty stany 6x14, 6x12, 6x10, 5x8, 4x8 a další. Na výběr až 4 barvy. DOPRAVA ZDARMA + DÁREK.
Štípačky 7 - 12 t s AKCÍ >> Štípačky 7 - 12 t s AKCÍ Horizontální štípačky ušetří spousty práce. V rámci akce ZDARMA Sestavíme, Dopravíme a přihodíme hodnotný Dárek. Extraservis na naše náklady v případě poruchy samozřejmostí!
Štípačky na menší polena >> Štípačky na menší polena Horizontální štípačky na menší polena. Ke štípačům praktický Dárek a Doprava Zdarma. Vše skladem k odeslání.

Liberec - Inzerce a nabídky brigád. Poptávky a nabídky brigád z Prahy, Brna, Ostravy a z dalších destinací. Brigády jsou nejenom pro studenty. Nabídky brigád můžete zvýhodnit nebo zvýraznit. Pro pravidelné inzerenty jako pracovní agentury, jobs agentury nabízíme VIP účet se spoustou výhod.,brigády, cz, brigáda, brigády pro studenty, brigády v Praze, brigády v Liberci, brigády v Brně, brigády v zahraničí, job, jobs,


Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist