Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Jihomoravský Nabídky práce, brigády, Praha, Brno, Ostrava

Nabídky práce, brigád z celé ČR. Brigády a práce z Prahy, Brna, Ostravy a jiných regionů. Inzerce úřadů práce, firem a jiných subjektů, hledající pracovníky, brigádníky. Inzerce je zdarma. Inzerát práce, brigády můžete zvýraznit nebo zvýhodnit. Pro pravidelné inzerenty, pracovní agentury nabízíme VIP účet se spoustou výhod.

Sponzorované odkazy

Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Pracovník PCO pouze pro ID
Hledáme zaměstnance pro PCO (pult centrální ochrany) v Brně, pozice je vhodná pouze pro invalidní důchodce. Nástup dle dohody, zaměstnání na HPP. Požadujeme čistý rejstřík trestů a odpovědnost za vykonávanou práci. Práce především na PC, praxe v oboru vítána. Ohodnocení 80 – 90,-Kč / hod. V případě zájmu volejte na číslo 725 677 254 nebo na pevnou linku 545 218 533 nebo posílejte životopis na brno@cbacorp.cz. Bližší informace k vykonávané práci při osobním pohovoru.
Bezpečnost a ochrana dohodou
Pracovník dozoru úklidu
Pro oblast CTP parku v Brně-Modřicích hledáme dozor úklidu. Místo pouze pro ID. Lokalita je dobře dostupná z centra města bezplatným autobusem. Hodinová sazba 90 Kč čistého. Práce na HPP od pondělí do pátku na zkrácený úvazek. Hlavní náplní práce bude kontrola prováděného úklidu, výpomoc s úklidem, případné záskoky. V případě zájmu volejte na číslo 725 677 254 nebo na pevnou linku 545 218 533 nebo posílejte životopis na brno@cbacorp.cz.
Servisní služby dohodou
Člen výjezdové skupiny Brno
Pracovní náplň: kontrola osob a vozidel, pochůzková činnost, kontrolní činnost Požadavky: denní a noční směny, čistý TR, úměrný zdravotní stav, ochota pracovat, odborná způsobilost výhodou, ŘP sk. B Možnost práce: na HPP Termín nástupu: ihned Lokalita práce: Brno – město, venkov Mzda: od 73,-
Odpolední úklid 4 hodiny/denně
Firma OLMAN spol. s r. o. hledá šikovné a spolehlivé pracovníky na úklidové práce na odpolední směnu po 15.30 hodině v Brně na 4 hodiny denně. Pracovní pozice vhodná pro osoby se zdravotním omezením (OZP, OZZ). Požadujeme: trestní bezúhonnost, nutno doložit výpis rejstříku trestů. Nabízíme: stabilní měsíční příjem
Ostatní práce a brigády dohodou
Úklid - mytí oken od 17.7.2017
Firma OLMAN spol. s r. o. hledá šikovné a spolehlivé brigádníky/ce na mytí oken v Brně. Termín brigády je od 17. 7. 2017. Pracovní doba od 7:30 do 14:00 hodiny včetně víkendů. Požadujeme: trestní bezúhonnost, samostatnost, spolehlivost. Nabízíme: Zázemí stabilní společnosti Pravidelný měsíční přivýdělek
Jádrař/ka
Hledáme jádraře do slévárny v Brně. Jedná se o výrobu náročných odlitků z šedé litiny. Na 3 směnný provoz. Náborový příspěvek až 9000 ,– Kč za 3 měsíce při 100% docházce. Ubytování zajištěno s příspěvkem nebo příspěvek na dojíždění dle ceny jízdného, možnost záloh a přesčasů s příplatkem. Příspěvek na stravu a nápoje zdarma. Ochranné pomůcky zdarma. Možnost přesčasů. Výhodné platové podmínky 110 Kč/ hod. v čist. po 2 měsících dle plnění v %. Požadujeme: manuální zručnost, fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav. Jedná se o dlouhodobou práci na HPP. Práce možná i pro ženy. Nástup možný IHNED. Prosíme o zaslání životopisu na email nabory@centrum.cz a budeme Vás neprodleně kontaktovat.
Výroba, průmysl 22 000,-
Servírka/číšník
Penzion Na Fürhaple v Šakvicích přijme do svého kolektivu šikovnou servírku nebo číšníka. Požadujeme minimální orientaci v gastronomii a chuť do práce. Nástup možný ihned. Nabízíme dobré platové a pracovní podmínky.
Pohostinství dohodou
Uklízeč/ka obchodních prostor Brno-
Uklízeč/ka obchodních prostor. Přijmeme zaměstnance na HPP, VPP nebo brigádu pro úklid obchodních prostor v centru města. Nástup - ihned nebo dle domluvy. Odměna HPP 72 Kč/hod., DPP 96 Kč/hod. Vhodné pro osoby ZTP, OZP
Operátor výroby,Brno
Přijmeme Operátora výroby. Výdělek až 25 000 Kč. Zajišťujeme ubytování zdarma. Dlouhodobé zaměstnání u Hrušovanech, okolí Brna.Brigády i pro studenty.Nástupní plát 100 Kč,-/hod.Možnost zajištění ubytovaní. Zálohy.
Automobilový průmysl 100,-
Zámečník/elektrikář/řidič VZV, Brno
Stabilní rodinná společnost slévárna HEUNISCH Brno hledá „opravdové“ chlapy do provozu. Hledáme pracovníky do výroby na místo: • operátor slévárenské výroby • řidič vysokozdvižného vozíku • provozní zámečník • provozní elektrikář • brusič odlitků Požadujeme: • zodpovědný přístup k práci, spolehlivost a po zapracování dobré pracovní výkony Nabízíme: • zajímavé mzdové ohodnocení s možností dalšího růstu • týden dovolené navíc • příspěvek na obědy ve vlastním stravování, nápojové automaty a káva za dotovanou cenu • možnost práce na HPP, DPČ, praxe pro studenty • jednosměnný až třísměnný provoz • příspěvek na ubytování a pomoc se zajištěním ubytování • pro dlouhodobé zaměstnance penzijní připojištění nebo benefitové tikety
Výroba, průmysl dohodou
Operátor ve výrobě, slévárna Brno
Stabilní rodinná společnost slévárna HEUNISCH Brno hledá „opravdové“ chlapy do provozu. Požadujeme: • zodpovědný přístup k práci, spolehlivost a po zapracování dobré pracovní výkony Nabízíme: • zajímavé mzdové ohodnocení s možností dalšího růstu • týden dovolené navíc • příspěvek na obědy ve vlastním stravování, nápojové automaty a káva za dotovanou cenu • možnost práce na HPP, DPČ, praxe pro studenty • jednosměnný až třísměnný provoz • příspěvek na ubytování a pomoc se zajištěním ubytování • pro dlouhodobé zaměstnance penzijní připojištění nebo benefitové tikety „Slévárna HEUNISCH Brno dává mužům práci a rodinám JISTOTU.“
Výroba, průmysl 2 000 028 000,-
Zedník ,instalatér, pomocník
Hledáme zedníka, instalatéra nebo pomocnou sílu na naše zakázky. Realizace zakázek Brno, Brno - venkov Plat dle domluvy 100-150 Kč.
Stavebnictví dohodou
Hledám brigádu
Dobrý den,hledám brigádu v Brně a okolí,je mi 14 let.Brigáda může být jakákoliv.Děkuji za vaše odpovědi.
Brigády dohodou
Uklízeč/ka obchodních prostor Brno
Uklízeč/ka obchodních prostor. Přijmeme zaměstnance na HPP, VPP nebo brigádu pro úklid obchodních prostor v centru města Brna. Nástup - ihned nebo dle domluvy. Odměna HPP 72 Kč/hod., DPP 96 Kč/hod. Vhodné pro osoby ZTP, OZP
Práce zedník
Hledám práci zedníka na HPP či ŽL v Brně a okolí. Mám 20 let praxe, ŘP sk.B, umím veškeré zednické a stavební práce. Hledám práci celoroční ve firmě s dobrým platovým ohodnocením. Nabídněte. Mohl bych nastoupit v půlce srpna. Lia.8@seznam.cz. Děkuji Hutárek
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Jak vybrat běžecký pás? >> Jak vybrat běžecký pás? Je pro vás pravidelné chození do tělocvičny nepředstavitelné? Pořiďte si domů vlastního pomocníka, na kterém si každou volnou chvíli můžete protáhnout tělo a dobít energii.
Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. >> Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. Několik tipů a rad při výběru eliptického trenažeru
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Volné reklamní místo >> Volné reklamní místo Chcete u nás inzerovat? Nabízíme volné místo pro PR článek. Klikněte pro více informací.
Grily Weber v akci >> Grily Weber v akci Oblíbené grily značky Weber na dřevěné uhlí, plynové nebo elektrické. Široký výběr, Dárek zdarma, Doprava zdarma.
Nejprodávanější kompresory >> Nejprodávanější kompresory Kompresory Scheppach, Extol pro domácnosti i firmy. Malé bezolejové i velké olejové s pracovním tlakem 8 bar a více. Bohaté příslušenství ke kompresorům.
Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství >> Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství Nářadí za akční ceny + dárek zdarma. Doprava nad 2900 Kč zdarma.
Štípačky na menší polena >> Štípačky na menší polena Horizontální štípačky na menší polena. Ke štípačům praktický Dárek a Doprava Zdarma. Vše skladem k odeslání.

Jihomoravský kraj - Nabídky práce, brigády. Rubrika nabízí nabídky práce z Prahy, Brna, volná místa z celé ČR. Inzerujte zdarma nabídky práce, brigád.,volná místa, nabídky práce, brigády pro studenty, práce v Praze, práce v Brně

Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist