Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Středočeský Nabídky práce, brigády, Praha, Brno, Ostrava

Nabídky práce, brigád z celé ČR. Brigády a práce z Prahy, Brna, Ostravy a jiných regionů. Inzerce úřadů práce, firem a jiných subjektů, hledající pracovníky, brigádníky. Inzerce je zdarma. Inzerát práce, brigády můžete zvýraznit nebo zvýhodnit. Pro pravidelné inzerenty, pracovní agentury nabízíme VIP účet se spoustou výhod.

Sponzorované odkazy

Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Rychlá nabídka do 30 minut po schvá
RYCHLÁ NEBANKOVNÍ PŮJČKA Máte jedinečnou možnost získat výhodnou nebankovní půjčku od 30 000 do 90 000 000 Kč s úrokem 2 % za velmi jednoduchých podmínek. Výše měsíční splátky a datum splatnosti lze upravit podle vašich finančních možností. Pro více informací nás můžete kontaktovat: E-mail: jeskoj55@gmail.com
Finance, bankovnictví 50 000,-
Garantované finanční půjčky
Získejte půjčku do 10 minut. Dobrý den, už se nebojte, buďte v klidu. Pro všechny vaše finanční potřeby, bez ohledu na to, kolik si chcete půjčit, nás prosím kontaktujte emailem a budete spokojeni. Převod prostředků ihned po schválení. E-mail: jeskoj55@gmail.com
Finance, bankovnictví 5 000 000,-
Nabídka půjčky dostupná a rychlá.
Nabídka půjčky dostupná a rychlá. jsem certifikovaný, seriózní, legitimní a akreditovaný věřitel. Půjčuji peníze lidem, kteří potřebují finanční pomoc. Máte špatný úvěr nebo potřebujete peníze na zaplacení svých účtů? Tímto vás chci informovat, že příjemcům poskytujeme spolehlivou pomoc, protože vám rádi nabídneme půjčku. Poskytujeme půjčky od 50 000 Kč do 30 000 000 Kč s úrokovou sazbou 2 % na dobu 1 až 30 let. E-mail: sabinavodickova8@gmail.com
Finance, bankovnictví 500 000,-
Přijmeme řidiče sk.B
Přijmeme řidiče sk.B na rozvoz léků ze skladu v Brandýsku. Požadujeme: Alespoň základní znalost Prahy, praxi v řízení dodávek nebo osobního automobilu a čistý TR Nabízíme: Zázemí stabilní společnosti, dlouhodobá spolupráce , možnost služební dodávky pro cesty z práce a do práce. Nástup možný IHNED
Doprava 23 000,-
OPERÁTOR SLÉVÁRNY (tři směny)
Náplň práce: - obsluha a údržba slévárenských strojů - hliníkové výrobky pro automobilový průmysl - zpracování odlitků, jejich následná kontrola /kontrola prvního kusu/ - třídění neshodných odlitků do určených nádob - vypisování průvodek Požadujeme: - manuální zručnost - spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost - dobrý zdravotní stav Nabízíme: • práci ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr, první pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou • odpovídající mzdové ohodnocení při odpracování všech plánovaných směn • práci ve dvousměnném provozu (ranní a odpolední), v budoucnu i třísměnném provozu • první pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení (dle zaučení) • zaměstnanecké výhody – stravenky, dovolená navíc, pravidelné navyšování platu, pololetní bonusy • dopravu firemním autobusem pro směn
Automobilový průmysl dohodou
Seřizovač CNC – 2 směny
Co bude Vaše náplň práce: • Obsluha určeného strojního zařízení při výrobě kovových komponentů • Seřizování a nastavování obráběcích strojů dle pracovních postupů • Čistění, mazání a drobná údržba strojů CNC • Seřizovaní CNC strojů Chiron dle požadované tolerance a výrobních plánů • Informování o všech případných závadách • Sledování, kontrola stroje a péče o stroje a zařízení • Odpovědnost za svěřené nářadí, nástroje a měřidla Co od Vás očekáváme: • Vyučení v oboru nebo ÚSO/SŠ strojní • Znalost či zkušenost obsluhy CNC strojů vítána • Orientace ve výkresové dokumentaci • Znalost měření • Práce v 2 směnném provozu • Pracovitost, samostatnost a schopnost učit se novým postupům Co Vám nabízíme: • Půlroční prémie • Přátelské prostředí mezinárodní firmy s historií • Podporu v odborném rozvoji a možnost profesního růstu • Příspěvek na dopravu nebo možnost svozu autobusy • Dovolená nad rámec ZP • Stravenky v hodnotě 120 Kč • Práce na plný úvazek • Nástup ihned případně dle dohody
Řidiči, strojníci
Pro stabilní fimu Meškan s.r.o. hledáme řidiče a strojníky!
Doprava dohodou
Rychlá a okamžitá půjčka pro zaměst
Váš úvěr je garantován vaším objektem: jednoduché, okamžité řešení dostupné všem! Jednoduchá a rychlá půjčka proti cennému předmětu. Půjčka je rychlá a okamžitá! Požádejte online a získejte definitivní a okamžitou odpověď podle svých potřeb Využijte rychlý mikroúvěr do 24 hodin s úrokovou sazbou 2 % pro naléhavé potřeby: expresní žádost o mini osobní půjčku 100 % online a bez dokládání. Je to super rychlá půjčka pro mladé pracující, podnikatele, investory a ženy na DM! Požádejte o 100 % online za 5 minut a získejte půjčku za méně než 24 hodin. Půjčte si od 20000. Email sabinavodickova8@gmail.com
Okamžité půjčky a financování.
Okamžité půjčky a financování. Nabízíme 100% důvěrné služby pro uspokojení všech vašich finančních potřeb na: sabinavodickova8@gmail.com. Jednoduché a rychlé řešení pro získání profesionální osobní půjčky s velmi flexibilními podmínkami v rozmezí od 2 % do 3 % a dobou splácení 12 až 360 měsíců v závislosti na požadované výši. Máte také možnost platby předem. Odešlete svůj požadavek a obdržíte okamžitou odpověď. Částka mezi 50 000 a 5 000 000. Obdržíte ji maximálně do 24/48 hodin. Kontakt: sabinavodickova8@gmail.com
Finance, bankovnictví 10 000,-
Rychlé a pohodlné půjčky.
Rychlé a pohodlné půjčky. moje nabídka půjčky začíná od 30 000 Kč až do 30 000 000 Kč s úrokovou sazbou 2 %. Můžete ji splácet (12 - 300 měsíců). Představuji vám své oblasti zásahu. - Finanční pomoc, - Okamžitá půjčka, - Nebankovní půjčka, - Konsolidační půjčka, - Půjčka na Vaše projekty, - Půjčka na podporu rodiny, - Půjčka na vzdělání Vašich dětí. - Půjčka pro vaše potřeby. Půjčku dostanete upřímně a rychle do 24 hodin, půjčka vám bude poskytnuta bankovním převodem úspěšně a bez jakéhokoli protokolu těm, kteří ji nutně potřebují. Kontaktujte nás, zde jsou naše kontakty: E-mail: sabinavodickova8@gmail.com
Speciální nabídka rychlé půjčky
Získejte půjčku rychle s okamžitým převodem, někdy nemáte dost peněz na financování svého vysněného projektu. Organizace svatby, výletu, výměna auta nebo zaměstnání jsou nákladné životní projekty, které někdy vyžadují osobní půjčku. Mám řešení pro všechny vaše problémy s půjčkami. Požádejte o půjčku od 50 000 Kč do 30 000 000 Kč, úroková sazba je jednotná 4 % po celou dobu splácení: kratochvilova100.cz@gmail.com
Finance, bankovnictví 8 000 000,-
Seriózní nabídka půjčky
Seriózní nabídka půjčky Mám kapitál, který bude použit k poskytnutí konkrétních krátkodobých a dlouhodobých půjček v rozmezí od 30000 Kč do 1000000 Kč každému vážnému zájemci o tuto půjčku. 2% úrok ročně v závislosti na půjčené částce, protože jako soukromý nechci porušovat zákon o lichvě. Splácet můžete maximálně 1 až 30 let v závislosti na půjčené částce. je na vás, jaké měsíční platby budete mít. Žádám pouze o ověřené ručně psané uznání dluhu a také nějaké dokumenty k doložení. pro více informací nás kontaktujte na : kratochvilova100.cz@gmail.com
Servisní služby 700 000,-
Nabídka půjčky dostupná a rychlá. Jsem certifikovaný, seriózní, legitimní a akreditovaný věřitel. Půjčuji peníze lidem, kteří potřebují finanční pomoc. Máte špatný úvěr nebo potřebujete peníze na zaplacení svých účtů? Tímto vás chci informovat, že příjemcům poskytujeme spolehlivou pomoc, protože vám rádi nabídneme půjčku. Poskytujeme půjčky od 50 000 Kč do 30 000 000 Kč s úrokovou sazbou 2 % na dobu 1 až 30 let. E-mail: sabinavodickova8@gmail.com
Skvělá nabídka na prázdniny
Potřebujete financování pro svůj domov, pro své podnikání, na nákup auta, na nákup motocyklu, na zahájení vlastního podnikání, pro své osobní potřeby, bezpochyby. Poskytujeme osobní půjčky od 1000 eur do 500 000 eur s nominální úrokovou sazbou 3% bez ohledu na částku. Ve svých žádostech o půjčku uveďte přesnou částku, kterou chcete, a datum. Napište nám o svých osobních půjčkách: petronellanobelen092@gmail.com
Finance, bankovnictví 15 000,-
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Nejprodávanější skleníky z polykarbonátu >> Nejprodávanější skleníky z polykarbonátu Kvalitní skleníky z polykarbonátu. Různé velikosti, tloušťky polykarbonátu. Dárek v hodnotě 2990 Kč - automatické okno + základna skleníku. Jedinečná akce do vyprodání zásob !!!
TOTAL aku nářadí >> TOTAL aku nářadí Bezkonkurenční nabídka na trhu. Hodnotné dárky a doprava ZDARMA. Limitovaná akce.
Běžecké pásy + Podložka zdarma >> Běžecké pásy + Podložka zdarma Akční nabídka běžeckých pásů. Pouze na PENZO.cz zdarma doprava + podložka pod pásy + cyklobatoh.

Středočeský kraj - Nabídky práce, brigády. Rubrika nabízí nabídky práce z Prahy, Brna, volná místa z celé ČR. Inzerujte zdarma nabídky práce, brigád.,volná místa, nabídky práce, brigády pro studenty, práce v Praze, práce v Brně

Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist