Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát
Sponzorované odkazy
DOPORUČUJEME
Pomocný dělník v průmyslu (ve výrobě) (93212)ve firmě KIMOS - pila, s.r.o.
Plný úvazek v obci Provodín, požadujeme vzdělání Základní + praktická škola
Poznámka:Základní + praktická škola

kontakt:
Fiedlerová Hana
telefon:

KIMOS - pila, s.r.o.
13
471 67 Provodín
Číslo inzerátu  |  258702
Vloženo  |  04. 11. 2009
Změněno  |  06. 11. 2009
Stav  |  starší
Druh  |  nabídka
Kraj  |  Liberecký
Okres  |  Česká Lípa
Zvýrazněn do  |  nezvýrazněn
Topován do  |  netopován
Poslední topování  |  netopován
Zvýhodnit inzerát >> Přidat do výběru >> Zrušit inzerát >> Archiv podobných inzerátů >>

Cena: dohodou

Pomocný dělník v průmyslu-KIMOS - pila, s - Kontaktní údaje

Firma  |  Úřad práce
Ičo  |  
Ulice  |  
Město  |  
Kraj  |  
Okres  |  
Telefon  |  neuveden
Email  |   Zjistit Email >>


Hodnocení uživatele  |  0 pozitivní / 0 záporné  
přejít na hodnocení >>
další inzeráty od inzerenta >>

Pomocný dělník v průmyslu-KIMOS - pila, s - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon  
Váš e-mail
Nevyplňovat:
 


Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Supervizor logistiky Písek
Pro našeho významného klienta se sídlem v Písku, který se zabývá výrobou v oblasti automotive, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici: SUPERVIZOR LOGISTIKY Náplň práce: * řízení pracovníků skladu včetně řidičů VZV * plánování směn pracovníků * zaučení nových zaměstnanců * zajištění pravidelného předávání informací v týmu zaměstnanců * řízení nastavených procesů dle pokynů vedení společnosti a zodpovědnost za jejich dodržování * zajištění dodržování pravidel BOZP * práce ve 3-směnném provozu Požadujeme: * SŠ vzdělání nejlépe technického směru * praxe na pozici mistra v oblasti automobilového průmyslu * zkušenost s vedením týmu zaměstnanců * znalost AJ na mírně pokročilé úrovni * uživatelská znalost MS Office * znalost 8-D reportu, Kanbanu, SAP výhodou * organizační dovednosti, samostatnost Nabízíme: *možnost kariérního postupu (i v rámci ostatních poboček společnosti v ČR a zahraničí) * jazykové kurzy * příspěvek na penzijní připojištění * dovolená navíc * příspěvek na stravová
Strojírenství dohodou
Specialista PE - strojní inženýr
Pro našeho významného klienta se sídlem v Písku hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici: SPECIALISTA PE – STROJNÍ INŽENÝR Náplň práce: * návrh nových procesů (tj. tvorby GEDS, FMEA, invest. rozpočtů, detailních specifikací) * určení sledu operací, postupů a měření času pracovních operací * propočty lidských zdrojů, požadovaného vybavení a nářadí * definice rozmístění strojního zařízení * výběr a nákup výrobního vybavení, přípravků a nářadí * řízení dodávek od externích zdrojů * rozhodnutí o zajištění kvality kontrolními položkami a kontrolním zařízením * analýza návrhů nových výrobků, aby byly uskutečnitelné ve výrobě * analýza a zlepšování výrobního procesu z pohledu nákladů, zmetků, produktivity, kapacity * tvorba a propagace myšlenek KAIZEN * příprava procesních změn v návaznosti na konstrukční změny výrobků * propočty výrobních kapacit * spolupráce s oddělením údržby – technická podpora Požadujeme: * VŠ technického směru * schopnost pracovat jako člen týmu * pokročilá znalost a
Strojírenství dohodou
BOZP + PO specialista Písek
Pro našeho významného klienta se sídlem v Písku hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici BOZP + PO specialista Hlavní zodpovědnost: * zodpovědnost za PO a BOZP v rámci celé společnosti Náplň práce: BOZP * aktualizace a dokumentace k BOZP * Provádění preventivních kontrol BOZP na pracovištích * Analyzování a hodnocení rizik BOZP * Sledování a dodržování právních předpisů BOZP * Školení osob v oblasti BOZP včetně vedoucích pracovníků * Koordinování prošetřování pracovních úrazů a nemocí z povolání * Vyhodnocování příčin pracovních úrazů, jejich zdrojů a navrhování opatření k zabránění jejich opakování * Zpracovávání a aktualizace dokumentace BOZP * Jednání s kontrolními a inspekčními orgány PO * Provádění pravidelných kontrol dodržování předpisů o požární ochraně * Provádění školení o požární ochraně a odborné přípravy preventistů požární ochrany a zaměstnanců zařazených do preventivních požárních hlídek * Zpracování, popřípadě vedení dokumentace požární ochrany * Zabezpečování vybave
Strojírenství dohodou
Specialista systému kvality Písek
Pro našeho významného klienta se sídlem v Písku, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici: SPECIALISTA SYSTÉMU KVALITY Náplň práce: * řízení nových projektů z pohledu systému kvality * řídí zákaznický a dodavatelský audit * řídí interní a systémový audit ve společnosti * prosazování ,,Kvalita na prvním místě“ * pomoc při implementaci a udržování ISO 14001 a OHSAS Požadujeme: * VŠ/SŠ technického směru, 1 rok praxe * řidičský průkaz sk. B * znalost VDA 6.3 a VDA 6.5 výhodou * znalost norem ISO 9001, ISO TS 16949, ISO 14001 a OHSAS výhodou * certifikát interního auditora ISO TS 16949 a VDA 6.3 výhodou Nabízíme: * smlouvu na dobu neurčitou * balíček benefitů * příspěvek na bydlení v případě relokace Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Bohemia Works a.s. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů. !!!Naše služby hradí pouze klienti nikoliv kandidáti!!!
Strojírenství 20 000,-
Elektrikář Bechyně
Pro našeho významného klienta se sídlem v Bechyni, který se zabývá výrobou sanitární keramiky, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici: ELEKTRIKÁŘ Náplň práce: * údržba a montáž strojního zařízení * elektrikářské a zámečnické práce Požadujeme: * vyučení v oboru elektrikář * platná vyhláška 51 sb. §6 * výborný zdravotní stav * práce v riziku hluku * prachu a ve fyzické zátěži * práce ve třísměnném provozu Nabízíme: * nástup možný ihned - na dobu určitou s možností prodloužení, práce i v So a Ne * vhodné i pro absolventy * zajímavá práce v prostředí stabilní mezinárodní společnosti * finanční ohodnocení odpovídající znalostem, dovednostem a zkušenostem - nabízená mzda je 21 000 – 23 000 brutto/ měsíc * zaměstnanecké výhody Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Bohemia Works a.s. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů. !!!Naše služby hradí pouze klienti nikoliv kandidáti!!!
Strojírenství dohodou
Obsluha kovoobráběcích lisů Kaplice
Náplň práce: * seřizování lisů a dalších zařízení * obsluha stroje a dohled na průběhem výroby Požadujeme: * samostatnost, pečlivost * praxe na stejné nebo odborné pozici min. 1 rok * základní znalost výkresové dokumentace Nabízíme: * smlouva na HPP * zázemí silné firmy s perspektivou dlouhodobého zaměstnání * práci v moderním pracovním prostředí s nejmodernějšími technologiemi * odpovídající platové ohodnocení Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Bohemia Works a.s. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů!!! Naše služby hradí pouze klienti nikoliv kandidáti!!!
Strojírenství dohodou
Brusič Kaplice
Pro našeho významného klienta se sídlem v Kaplici, který se zabývá výrobou lisovaných a přesně stříhaných dílců pro automobilový průmysl, hledáme vhodného kandidáta/ku na pracovní pozici BRUSIČ Náplň práce: * broušení plechů Požadujeme: * SOU vyučen * praxi s ruční elektrickou vibrační bruskou * spolehlivost * ochota pracovat přesčas Nabízíme: * počet volných míst 2 * smlouva na HPP * zázemí silné firmy s perspektivou dlouhodobého zaměstnání * práci v moderním pracovním prostředí s nejmodernějšími technologiemi * odpovídající platové ohodnocení Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Bohemia Works a.s. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů.!!!Naše služby hradí pouze klienti nikoliv kandidáti!!!
Strojírenství dohodou
Elektromechanik
Pro našeho významného klienta se sídlem na Prachaticku, který se zabývá strojírenskou výrobou, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici ELEKTROMECHANIK Náplň práce: * provádění elektroúdržby strojů a zařízení * aktualizace a údržba technické dokumentace * odhalování zdrojů problémů v průběhu výrobního procesu * spolupráce na technické úrovni s ostatními členy týmu * diagnostika poruch a jejich řešení Požadujeme: * SOU/SŠ v oboru elektro * platná vyhláška 50/78 Sb. * komunikativní znalost NJ * čtení a práce dle výkresové dokumentace * znalost pneumatických a elektrických systémů výrobních zařízení * odolnost vůči stresu, časová flexibilita, samostatnost Nabízíme: * práci ve stabilní mezinárodní společnosti * finanční ohodnocení dle znalostí a praxe * možnost profesního růstu * 25 dní dovolené/rok * firemní benefity Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Bohemia Works a.s. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů. !!!Naše
Strojírenství dohodou


<< Zpět
Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Novinky z regionu
Ano lásce, ne válkám, zní z Mezinárodního sklářského sympozia 2012

Nový Bor /FOTOGALERIE/ - Slavnostní vernisáží v neděli v Novém Boru vyvrcholilo rekordní mezinárodní sklářské sympozium.

Nadaní studenti přijímali gratulace. Za úspěchy ve sportu i matematice

Liberec, Českolipsko - Slavnostní ceremoniál ocenění žáků a studentů škol Libereckého kraje se uskutečnilo ve středu v sídle krajského úřadu v Liberci.

Žlutá ponorka zvedá kotvu. Výstava Beatlemanie! se chýlí ke konci

Mimoň - Před padesáti lety, přesně 5. října 1962, promluvili Beatles úplně poprvé do pořadí hitparád se singlem Love me do.

OBRAZEM: Právě jsme se narodili - miminka 40. týdne

Česká Lípa /FOTOGALERIE/ - Miminka narozená v uplynulém týdnu. K blahopřání všem šťastným rodičům se připojuje i redakce českolipského Deníku.

Volby nanečisto pro levici: Nejvíc hlasů od vás dostaly ČSSD a KSČM

Česká Lípa - Politická střelka kompasu se v hlasování na webu Českolipského deníku stočila doleva. Podívejte se na výsledky

Články
Akce na Trampolíny >> Akce na Trampolíny Království trampolín.Široká nabídka skákacích trampolín s ochrannou sítí. Dárek zdarma + Doprava zdarma.
Grily Weber v akci >> Grily Weber v akci Oblíbené grily značky Weber na dřevěné uhlí, plynové nebo elektrické. Široký výběr, Dárek zdarma, Doprava zdarma.
Zahradní sekačky VeGA >> Zahradní sekačky VeGA Nejprodávanější sekačky 46 HWXV, 485 SXH, 424 SDX a další.DOPRAVA ZDARMA, OLEJE, RUKAVICE a další. Záruka 3 roky.
Nejprodávanější kompresory >> Nejprodávanější kompresory Kompresory Scheppach, Extol pro domácnosti i firmy. Malé bezolejové i velké olejové s pracovním tlakem 8 bar a více. Bohaté příslušenství ke kompresorům.
Párty stany všech velikostí a barev >> Párty stany všech velikostí a barev Párty stany 6x14, 6x12, 6x10, 5x8, 4x8 a další. Na výběr až 4 barvy. DOPRAVA ZDARMA + DÁREK.
Štípačky 7 - 12 t s AKCÍ >> Štípačky 7 - 12 t s AKCÍ Horizontální štípačky ušetří spousty práce. V rámci akce ZDARMA Sestavíme, Dopravíme a přihodíme hodnotný Dárek. Extraservis na naše náklady v případě poruchy samozřejmostí!
Štípačky na menší polena >> Štípačky na menší polena Horizontální štípačky na menší polena. Ke štípačům praktický Dárek a Doprava Zdarma. Vše skladem k odeslání.

Česká Lípa - Pomocný dělník v průmyslu (ve výrobě) (93212)ve firmě KIMOS - pila, s.r.o.
Plný úvazek v obci Provodín, požadujeme vzdělání Základní + praktická škola
Poznámka:Základní + praktická škola

kontakt:
Fiedlerová Hana
telefon:

KIMOS - pila, s.r.o.
13
471 67 Provodín
,Pomocný dělník v průmyslu-KIMOS - pila, s


Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist