Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Ústecký Práce v administrativě, hledám práci v administrativě

Inzerce a nabídky práce v oboru administrativa. Nabídky práce administrativy z Prahy, Brna, Ostravy a z dalších měst. Inzerát práce můžete zvýhodnit nebo zvýraznit. Pro pravidelné inzerenty pracovní agentury, jobs práce nabízíme VIP účet se spoustou výhod.

Sponzorované odkazy
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10.../ 10

Výpis inzerátů

Přivýdělek

Cena: dohodou | 17. 06. 2018
Nabídka
Hledáme šikovné kolegy do týmu v obchodní oblasti oboru zdravého životního stylu. Možnost dlouhodobého uplatnění i na přivýdělek k zaměstnání, k MD, ke studiu, vše formou on-line práce na dálku. Nabízíme kompletní odborné zaškolení v oboru, flexibilní pracovní dobu, práci bez dojíždění a bez šéfa, výdělky s možností růstu. Požadujeme zájem o obor, ochotu vzdělávat se, práci min 10 hod/ týdně, zodpovědnost.. Kontaktujte nás přes web: https://www.mujjobdoma.cz ....
Přidat do výběru >> kraj: Ústecký, okres: Teplice Zvýhodnit >> Přivýdělek Detail inzerátu ...

Přivýdělek

Cena: dohodou | 04. 06. 2018
Nabídka
Hledáme šikovné kolegy do týmu v obchodní oblasti oboru zdravého životního stylu. Možnost dlouhodobého uplatnění i na přivýdělek k zaměstnání, k MD, ke studiu, vše formou on-line práce na dálku. Nabízíme kompletní odborné zaškolení v oboru, flexibilní pracovní dobu, práci bez dojíždění a bez šéfa, výdělky s možností růstu. Požadujeme zájem o obor, ochotu vzdělávat se, práci min 10 hod/ týdně, zodpovědnost.....
Přidat do výběru >> kraj: Ústecký, okres: Litoměřice Zvýhodnit >> Přivýdělek Detail inzerátu ...

Asistentka obchodního ředitele/ekon

Cena: dohodou | 10. 08. 2017
Nabídka
K okamžitému nástupu na hlavní pracovní poměr přijmeme na pozici asistentka obchodního ředitele/ekonom uchazeče, splňující tyto minimální kriteria:
praktická znalost problematiky účetnictví - agenda přijatých a vydaných faktur, jejich důsledná kontrola, tvorba a aktualizace plánů tržeb.
Požadavky:
-SŠ/VŠ
-praxe na obdobné pozici podmínkou
-pružná pracovní doba
-flexibilita
-loajalita
-řidičský průkaz sk.B
lokalita: Dolní Jiřetín, Záluží.
CV s fotografií zašlete na email: m.jurenka@mostecka-montazni.cz...
Přidat do výběru >> kraj: Ústecký, okres: Most Zvýhodnit >> Asistentka obchodního ředitele/ekon Detail inzerátu ...

Administrativní výpomoc

Cena: 250 ,-Kč | 01. 06. 2017
Nabídka
Česká firma hledá pracovníky na výpomoc na novém projektu. Náplní práce je zabezpečení odběrných míst, uzavírání smluv, reporting. Požadujeme PC gramotnost ( Excel ), spolehlivost, komunikativní osobu....
Přidat do výběru >> kraj: Ústecký Zvýhodnit >> Administrativní výpomoc Detail inzerátu ...

Asistentka manažerky

Cena: dohodou | 23. 08. 2016
Nabídka
Popis:
Chomutovská marketingová a reklamní agentura hledá nové asistent/ky manažerky do svého týmu. Zabýváme se propagací a reklamou drobných českých výrobků/kosmetiky/parfémů a pobočky máme po celé České republice.
Náplní práce je administrativní činnost, evidence skladu a zajištění běžného chodu kanceláře, komunikace s klienty, personální činnost.
Požadujeme: -příjemné vystupování
-praxe v administrativě výhodou
-SŠ vzdělání
-znalost práce na PC
-zápal pro práci
-nadšení
-časovou flexibilitu
Nabízíme: -platové ohodnoc. 14-16tis/měsíc s garancí dalšího růstu
-mladý kolektiv a příjemné prostředí moderní firmy
-spolupráci na DPP nebo HPP
-praxe pro studenty, či vhodný záznam do vašeho profesního životopisu

...
Přidat do výběru >> kraj: Ústecký Zvýhodnit >> Asistentka manažerky Detail inzerátu ...

Telefonní operátor

Cena: dohodou | 09. 10. 2015
Nabídka
1.SDZP Družstvo (družstvo zdravotně postižených) pobočka Most, Tř. Budovatelů 2957/108 přijme do svého kolektivu telefonní operátory. Nástup 1.11.2015.
Požadujeme:
pracovitost
dobrý hlasový projev
SŠ vzdělání
Nabízíme:
práci v příjemném kolektivu
směny na zkrácený úvazek 5,5 hodiny
55 Kč za hodinu + osobní ohodnocení.
Motivační bonusový systém
Práce vhodná jen pro OZP
...
Přidat do výběru >> kraj: Ústecký, okres: Most Zvýhodnit >> Telefonní operátor Detail inzerátu ...

Hledáme makléře/ku pro Chomutov

Cena: 30 000 ,-Kč | 09. 06. 2015
Nabídka
Spolehlivým, cílevědomým SŠ/VŠ nabízíme seberealizaci, provize až 80%, profesionální zázemí, podporu advokátní kanceláře a příspěvek pro rozjezd vlastního podnikání v oboru „realitní makléř (ka)“.

...
Přidat do výběru >> kraj: Ústecký, okres: Chomutov Zvýhodnit >> Hledáme makléře/ku pro Chomutov Detail inzerátu ...

Hledáme realitní makléře Chomutov

Cena: 30 000 ,-Kč | 24. 03. 2015
Nabídka
Spolehlivým, cílevědomým SŠ/VŠ nabízíme seberealizaci, provize až 80%, profesionální zázemí, podporu advokátní kanceláře a příspěvek pro rozjezd vlastního podnikání v oboru „realitní makléř (ka)“....
Přidat do výběru >> kraj: Ústecký, okres: Chomutov Zvýhodnit >> Hledáme realitní  makléře Chomutov Detail inzerátu ...

Brigáda,přivýdělek v administrativě

Cena: dohodou | 17. 02. 2015
Nabídka
Rozšiřuji klientské centrum v Ústí nad Labem a hledám spolupracovníky vhodné na pozici v oblasti administrativy a obchodu. Nabízím možnost brigády a přivýdělku. Jedná se o administrativu s tím spojenou práci na PC a péči o klienty. Časová vytíženost 3-10 hod týdně. Po zapracování možnost vyššího finančního ohodnocení, firemní benefity....
Přidat do výběru >> kraj: Ústecký, okres: Ústí nad Labem Zvýhodnit >> Brigáda,přivýdělek v administrativě Detail inzerátu ...

Administr. pracovník(ce) Klášterec

Cena: 7 000 ,-Kč | 06. 01. 2015
Nabídka
Hledáme administrativní pracovnici na zkrácený úvazek. Požadujeme SŠ/VŠ, perfektní znalost práce na PC/ tvorba web stránek, reklamních grafických návrhů a úprav, Import-Export databáze, nastavování IT systémů pro potřeby firmy /. Komunikační schopnosti při jednání se zákazníky a telefonické podpoře s naší firemní klientelou. Přednost mají uchazeči s OZP.

...
Přidat do výběru >> kraj: Ústecký, okres: Chomutov Zvýhodnit >> Administr. pracovník(ce) Klášterec Detail inzerátu ...

Administr. pracovník(ce) Chomutov

Cena: dohodou | 25. 07. 2014
Nabídka
Hledáme administrativního pracovníka (ci) na zkrácený úvazek. Požadujeme SŠ/VŠ, nadstandardní znalost práce na PC/ správa web stránek, správa facebooku, tvorba grafických návrhů a úprav, nastavování IT systémů dle potřeb firmy /. Komunikační schopnosti při jednání a telefonické podpoře s naší firemní klientelou. Přednost mají uchazeči s OZP....
Přidat do výběru >> kraj: Ústecký, okres: Chomutov Zvýhodnit >> Administr. pracovník(ce) Chomutov Detail inzerátu ...

Administrativní pracovník Chomutov

Cena: 7 000 ,-Kč | 26. 06. 2014
Nabídka
Hledáme administrativního pracovníka (ci) na zkrácený úvazek. Požadujeme SŠ/VŠ, nadstandardní znalost práce na PC/ správa web stránek, správa facebooku, tvorba grafických návrhů a úprav, nastavování IT systémů dle potřeb firmy /. Komunikační schopnosti při jednání a telefonické podpoře s naší firemní klientelou. Přednost mají uchazeči s OZP.

...
Přidat do výběru >> kraj: Ústecký, okres: Chomutov Zvýhodnit >> Administrativní pracovník Chomutov Detail inzerátu ...

Administr. pracovník(ce) Chomutov

Cena: 7 000 ,-Kč | 17. 06. 2014
Nabídka
Hledáme administrativního pracovníka (ci) na zkrácený úvazek. Požadujeme SŠ/VŠ, nadstandardní znalost práce na PC/ správa web stránek, správa facebooku, tvorba grafických návrhů a úprav, nastavování IT systémů dle potřeb firmy /. Komunikační schopnosti při jednání a telefonické podpoře s naší firemní klientelou. Přednost mají uchazeči s OZP.

...
Přidat do výběru >> kraj: Ústecký, okres: Chomutov Zvýhodnit >> Administr. pracovník(ce) Chomutov Detail inzerátu ...

Administrativní pracovnice Chomutov

Cena: 7 000 ,-Kč | 28. 04. 2014
Nabídka
Hledáme administrativní pracovnici na zkrácený úvazek. Požadujeme SŠ/VŠ, perfektní znalost práce na PC, jednání s klienty. Přednost mají uchazeči s OZP.

...
Přidat do výběru >> kraj: Ústecký, okres: Chomutov Zvýhodnit >> Administrativní pracovnice Chomutov Detail inzerátu ...

administrativní pracovnice Chomutov

Cena: 7 000 ,-Kč | 16. 04. 2014
Nabídka
Hledáme administrativní pracovnici na zkrácený úvazek. Požadujeme SŠ/VŠ, perfektní znalost práce na PC, jednání s klienty. Přednost mají uchazeči s OZP....
Přidat do výběru >> kraj: Ústecký, okres: Chomutov Zvýhodnit >> administrativní pracovnice Chomutov Detail inzerátu ...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11.../ 10
Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Jak vybrat běžecký pás? >> Jak vybrat běžecký pás? Je pro vás pravidelné chození do tělocvičny nepředstavitelné? Pořiďte si domů vlastního pomocníka, na kterém si každou volnou chvíli můžete protáhnout tělo a dobít energii.
Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. >> Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. Několik tipů a rad při výběru eliptického trenažeru
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Volné reklamní místo >> Volné reklamní místo Chcete u nás inzerovat? Nabízíme volné místo pro PR článek. Klikněte pro více informací.
Grily Weber v akci >> Grily Weber v akci Oblíbené grily značky Weber na dřevěné uhlí, plynové nebo elektrické. Široký výběr, Dárek zdarma, Doprava zdarma.
Nejprodávanější kompresory >> Nejprodávanější kompresory Kompresory Scheppach, Extol pro domácnosti i firmy. Malé bezolejové i velké olejové s pracovním tlakem 8 bar a více. Bohaté příslušenství ke kompresorům.
Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství >> Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství Nářadí za akční ceny + dárek zdarma. Doprava nad 2900 Kč zdarma.
Štípačky na menší polena >> Štípačky na menší polena Horizontální štípačky na menší polena. Ke štípačům praktický Dárek a Doprava Zdarma. Vše skladem k odeslání.

Ústecký kraj - Inzerce práce, administrativa. Hledejte práci jako účetní, úředník, asistent, fakturant, zapisovatel...Vložte inzerát do inzerce práce. Hledejte práci, nabízejte práci.,administrativa, technika administrativy, práce administrativa, administrativní pracovník, inzerce zdarma, inzeráty


Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace