Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Břeclav Nabídky práce, brigády, Praha, Brno, Ostrava

Nabídky práce, brigád z celé ČR. Brigády a práce z Prahy, Brna, Ostravy a jiných regionů. Inzerce úřadů práce, firem a jiných subjektů, hledající pracovníky, brigádníky. Inzerce je zdarma. Inzerát práce, brigády můžete zvýraznit nebo zvýhodnit. Pro pravidelné inzerenty, pracovní agentury nabízíme VIP účet se spoustou výhod.

Sponzorované odkazy

Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Skvělá nabídka na prázdniny
Potřebujete financování pro svůj domov, pro své podnikání, na nákup auta, na nákup motocyklu, na zahájení vlastního podnikání, pro své osobní potřeby, bezpochyby. Poskytujeme osobní půjčky od 1000 eur do 500 000 eur s nominální úrokovou sazbou 3% bez ohledu na částku. Ve svých žádostech o půjčku uveďte přesnou částku, kterou chcete, a datum. Napište nám o svých osobních půjčkách: petronellanobelen092@gmail.com
Finance, bankovnictví 15 000,-
Rychlé a bezpečné půjčky do 24 hodi
Rychlé a bezpečné půjčky do 24 hodin Pokryjeme všechny typy úvěrů pro vaše potřeby od 50 000 Kč do 15 000 000 Kč se sazbou 2 % s dobou splatnosti 30 let. Nákup nového auta, hypotéka, hypotéka, vykonávání práce, vzdělávání dětí, financování vašich daní a mnoho dalšího; všechno je možné. Prosím, kontaktujte nás. Email: suzanakove@seznam.cz
Finance, bankovnictví 50 000,-
Řidič sk. C a E
Hledáme řidiče s oprávněním C a E. Rodinná stavební firma STAVEX vyrábí betonové ploty v Bulharech. Jedná se o práci na hlavní pracovní poměr. Jízdy jsou pouze v ČR, 150 km od Břeclavi. Firemní telefon s paušálem i pro vlastní potřebu. Volné víkendy, flexibilní pracovní doba, příspěvek na dopravu, stravu a další firemní benefity. Nástup možný IHNED.
Stavebnictví 3 000 050 000,-
Hledáme pracovníka ostrahy
Požadujeme - Věk min. 18 let - Čistý trestní rejstřík - Příjemné vystupování - Důslednost a spolehlivost - Praxe na podobné pozici je výhodou, nikoliv podmínkou Nabídka - Hlavní pracovní poměr, zkrácený úvazek - Možnost volby směn, směny dle dohody - Výhodné mobilní tarify a příspěvek na dopravu - až 5000Kč za přivedení nového zaměstnance - Pracovní uniforma samozřejmostí Pracovní náplň - Kontrola a evidence vstupujících osob - Základní administrativa - Občasné krátké pochůzky - Denní a noční směny (12 hodinové) PO-NE
Bezpečnost a ochrana dohodou
Manipulant Břeclav
Náplň práce: • Manipulace s VZV (ruční nebo velký čelní) • Zaskladnění a vyskladnění zboží ve skladu • Vykládka a navážka kamionů • Balení palet Požadujeme: • Zkušenosti s VZV nebo prací ve skladu výhodou (ručně vedený i velký čelní VZV) • Nezaškolené pracovníky kompletně zaškolíme • Čistý trestní rejstřík • Práce vhodná spíše pro muže Nabízíme: • HPP • Kompletní zaškolení na VZV včetně vytvoření potravinářského průkazu • Stravenky v hodnotě 80 Kč nebo příspěvek 50 Kč na obědy • Jednoduchá práce v čistém a klidném pracovním prostředí • Pracovní oblečení • 20 dní dovolené Směnnost: • Dvousměnný provoz (ranní 6:00 – 14:30, odpolední 13:30 – 22:00) Mzda: • Nástup od 17.000 Kč
Výroba, průmysl dohodou
Přijmeme pracovníka pro prodejnu ná
Pro naše prodejny v Břeclavi a Hustopečích hledáme pracovníka pro rozvoz a montáž nábytku. Nabízíme kvalitní zázemí a příjemný kolektiv. Požadujeme ŘP sk.B s praxí na dodávce, zkušenosti s montáží nábytku a kuchyní, dobrou fyzickou odolnost (stěhování těžkého nábytku), spolehlivost, samostatnost a příjemné vystupování (častý kontakt se zákazníkem)
Obchod, prodej dohodou
Chceš mít 50.-150.000Kč?
Luxusní a jedinečný club Casanova Mikulov. Ses v nouzi? Ses studentka ses na mateřské a vydělat 50.000 až 150.000 Kč, chceš diskrétnost, zahraniční klienty, chceš volnou pracovní dobu, ubytovaní zdarma na svém pokoji tak ses na správné cestě a přijd´na otočku třeba i s kamarádkou se podívat a sami se přesvědčíte. 90% jsou stali zahraniční zákazníci. Uvítáme jakoukoliv slečnu na věku ani národnosti nezáleží. Mluvíme anlicky, česky, russky. Více info zavolej nebo napiš sms ozvu se zpět
Ostatní práce a brigády dohodou
FINANČNÍ KONTROLOR/KA s AJ - Čejč
CO JE NÁPLNÍ PRÁCE? spolupráce při řízení jednotného účetního systému organizace (směrnice, účetní rozvrh, koordinace oběhu dokladů, implementace daných předpisů, atd.) spolupráce při měsíčních a ročních uzávěrkách práce s ekonomickými daty reporting dle požadavků mateřské společnosti. komunikace s externími poradci a státními orgány zúčtování rezerv, opravných položek, kurzových rozdílů, nedokončené výroby, hotových výrobků, zápočtů, úvěrů, půjček atd. CO POŽADUJEME? AJ na úrovni B1 pro aktivní komunikaci s mateřskou společností ve Francii nutností minimálně bakalářské vzdělání v ekonomickém oboru výborná znalost MS Office, především Excel znalost francouzského jazyka výhodou znalost účetní a daňové problematiky orientace v legislativě ČR, znalost mezinárodních účetních norem je výhodou znalost IS K2 - výhodou CO NABÍZÍME? zázemí silné, stabilní a prosperující nadnárodní společnosti 25 dnů dovolené dotované firemní stravování příspěvek na penzijní připojištění a životní pojišt
Finance, bankovnictví 2 700 035 000,-
Brigáda Břeclav
Nabízíme možnost flexibilní celoroční brigády v automobilovém průmyslu. Máme volný čas a chcete ho využít k získání přivýdělku? Neváhejte se tedy na nás obrátit. Jedná se o vizuální kontrolu automobilových dílů, drobné opravné práce ve výrobě. Práce je vhodná jak pro muže tak ženy. Každý pracovník bude zaškolen. Směny ranní 6-14, odpolední 14-22, noční 22-6. Místo výkonu práce: Břeclav. Nástup možný IHNED Mzda: od 90 Kč/hod
Brigády dohodou
sběr jahod
Hledám výpomoc (brigádnici) na sběr jahod. Odměna 10-12 Kč/kg. Šikovný sběrač nasbírá za hod. 9-13 kg. Z Lednice, Valtic a okolí. Termín od 15.5. - 15.6. 2016
vydělek až 120.000
Potřebuješ rychle peníze nebo si žít na vysoké noze??? Hledáme právě tebe do zavedeného night clubu CASANOVA MIKULOV ležící u rakouských hranic na hlavní trase Brno - Vídeň. Hledáme pro naše české, ale i zahraniční zákazníky společnice, ale i tanečnice. Nabízíme provize z drinků,striptízů, pokojů, finanční odměny atd..Zajišťujeme,proplatíme dopravu. Ubytování zajištěno zdarma na vlastním, plně vybaveném pokoji.Mikulov je město plné turistů, hotelů, kasín, slavností a peněz! Těší me se na tebe.
Brigády 120 000,-
Pomocný kuchař / kuchařka
Příprava surovin, výdej jídel, příprava příloh. Spolehlivost,ochota učit se novým věcem,zodpovědnost,pečlivost. Zdravotní průkaz. Možno i absolvent bez praxe.
Pohostinství dohodou
PŘIVÝDĚLEK I KARIÉRA Z DOMU
Hledáte přivýdělek k nynějšímu zaměstnání, k mateřské? Nebo máte vyšší ambice a chcete postupovat? Zajímáte se o životní styl, kosmetiku či sport? Máte 2-3 hodiny denně a počítač s internetem?
Práce z domu 10 000,-
ATRAKTIVNÍ PODNIKÁNÍ Z DOMOVA
Řiďte si sami čas, který budete podnikání věnovat a výdělky, které budete mít!!! Hledám do týmu poradce wellness a kosmetiky. Požaduji min. výuční list, počítač, ochotu učit se novým věcem a příjemné vystupování. Nabízím přivýdělek nebo hlavní činnost v oboru, který je v dnešní době velmi aktuální. Vydělat si a ještě se sám držet kondici, to je ono.
VODO TOPO BŘECLAV, INSTALATERKÉ PRÁ
Zabýváme se montáží vody, topení, plynu a působíme v celém jihomoravském kraji. Materiál používáme kvalitní a osvědčený od renomovaných výrobců s mnohaletou zárukou a kvalitou. Zajistíme projekt na vodu, topení i plyn, rekonstrukci stávajících rozvodu, opravy při haváriích a mnoho dalšího.
Servisní služby dohodou
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Nejprodávanější skleníky z polykarbonátu >> Nejprodávanější skleníky z polykarbonátu Kvalitní skleníky z polykarbonátu. Různé velikosti, tloušťky polykarbonátu. Dárek v hodnotě 2990 Kč - automatické okno + základna skleníku. Jedinečná akce do vyprodání zásob !!!
TOTAL aku nářadí >> TOTAL aku nářadí Bezkonkurenční nabídka na trhu. Hodnotné dárky a doprava ZDARMA. Limitovaná akce.
Běžecké pásy + Podložka zdarma >> Běžecké pásy + Podložka zdarma Akční nabídka běžeckých pásů. Pouze na PENZO.cz zdarma doprava + podložka pod pásy + cyklobatoh.

Břeclav - Nabídky práce, brigády. Rubrika nabízí nabídky práce z Prahy, Brna, volná místa z celé ČR. Inzerujte zdarma nabídky práce, brigád.,volná místa, nabídky práce, brigády pro studenty, práce v Praze, práce v Brně

Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist