Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Brno-venkov Nabídky práce, brigády, Praha, Brno, Ostrava

Nabídky práce, brigád z celé ČR. Brigády a práce z Prahy, Brna, Ostravy a jiných regionů. Inzerce úřadů práce, firem a jiných subjektů, hledající pracovníky, brigádníky. Inzerce je zdarma. Inzerát práce, brigády můžete zvýraznit nebo zvýhodnit. Pro pravidelné inzerenty, pracovní agentury nabízíme VIP účet se spoustou výhod.

Sponzorované odkazy

Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Brigáda ve strojírenství
Přijmeme brigádníka na pomocné a drobné zámečnické práce, pro provozovnu v obci Neslovice. Ideálně pro dlouhodobější spolupráci. Vhodné i pro studenty strojírenských oborů. Podmínkou je schopnost a ochota učit se novým věcem, pečlivost, přesnost, fyzická a manuální zručnost.
Strojírenství dohodou
Strojní zámečník
Přijmeme pracovníka na drobné zámečnické práce a opravy strojů pro provozovnu v obci Neslovice. Požadujeme odborné vzdělání ve strojírenských oborech bez maturity, chuť a schopnost učit se novým věcem. Zkušenosti s opravami strojů a praxe ve svařování kovů výhodou. Manuální zručnost, pečlivost, přesnost nutná.
Strojní zámečník, autokarosář
Hledáme strojního zámečníka, autokarosáře a brigádnika. Náplň práce: - drobné zámečnické práce - údržba a opravy stroju - vyhledávaní závad a samostatné odstraňovaní problému - čtení technické dokumentace - výroba a sestavovaní plechových tvarově složitých součastí Požadujeme: - vzdělání technického směru - praxe 3-5 let v oboru - prostorná představivost - pečlivost, přesnost, trpělivost - fyzická a manuální zručnost - chuť a schopnost učit se novým věcem
Operátor kvality
Nabízíme - práce na DPP (100 Kč/h) - zajímavé finanční ohodnocení, motivační a výkonnostní benefity - zaškolení a odborné vedení - různorodou náplň práce
Brigády 100,-
Manipulant/ka Pohořelice
Náplň práce: - manipulace s VZV (čelně nebo bočně vedený) - nakládka a vykládka kamionů - zaskladňování a vyskladňování zboží - starost o koloběh ve výrobě - práce s terminálem a se čtečkou Požadujeme: - předchozí zkušenost s VZV výhodou – nové pracovníky kompletně zaškolíme – včetně zaškolení na práci s terminálem a se čtečkou - spolehlivost a pečlivost - vhodné pro muže i pro ženy Nabízíme: - práce na HPP na dobu neurčitou - kompletní zaškolení pro nové pracovníky - zajímavé mzdové ohodnocení plus další bonusy (prémie za odchozené směny, osobní a firemní prémie, 13. Plat, příspěvek na životní a penzijní připojištění, každoroční zvyšování platu) - 5 týdnů dovolené - cafetrie a závodní stravování - možnost využití svozového autobusu do práce Směnnost: - třísměnný provoz nebo 12-ti hodinové směny Nástup: - září nebo říjen Místo výkonu práce: - Pohořelice Mzda: 19.200 Kč
Automobilový průmysl 19 200,-
Práce zedník
Hledám práci zedníka na HPP či ŽL v Brně a okolí. Mám 20 let praxe, ŘP sk.B, umím veškeré zednické a stavební práce. Hledám práci celoroční ve firmě s dobrým platovým ohodnocením. Nabídněte. Mohl bych nastoupit v půlce srpna. Lia.8@seznam.cz. Děkuji Hutárek
Stavebnictví dohodou
Pracovníci úklidu - Holasice
Pro úklid kanceláří v Holasicích hledáme pracovníka úklidu. Nástup od 14.6.2017. Práce ve středu a v pátek po 16:30 hodině (místo pátku lze jít v sobotu či neděli - kdykoli). Úklid na cca 3 hodiny. Vhodné i pro ID. Odměna: 80 Kč/h Požadujeme: čistý RT, pečlivost
Servisní služby dohodou
Operátor výroby
Hledáme operátory výroby. Práce u automatických výrobních linek. Znalost zámečnické práce - výhodou. Nástupní plát 100 kč,-/hod. Práce 8-12 hod/denně, PO-PÁ. Nástup na DPČ, po zaučení - HPP - odvádíme sociální, zdravotní, důchodové pojištěni. Práce v Hrušovanech, okolí Brna. Možnost zajištění ubytovaní. Zálohy. Nástup od dubna 2017.
Automobilový průmysl dohodou
Zdravotní sestra
Do zubní ordinace ve Veverské Bítýšce přijmeme zdravotní sestru nebo zubní instrumentářku.
Zdravotnictví, farmacie dohodou
číšníkúservírka
Hledám servírku na HPP..pizzerie/restaurace Kuřim..603142751
Pohostinství dohodou
Zemní práce
Chata za Slavkovem u Brna: úprava jámy po bagru, usazení jímky, zasypání. Dva muži na dva dny. Ihned
Brigády 120,-
Kosmetika z Tibetu
Obchodní spolupráce s kosmetickou firmou, zaměřuje se především na léčivou kosmetiku. Dále firma nabízí další výrobky, třeba srpchové gely, tělové balzámy a podobně.Vaším úkolem bude konzultace se stávajícími zákazníky,vytvářet objednávky apod. Požaduji ochotu se učit nové věci, snaživost,vytrvalost,vstřícné jednání,slušnost. Nabízím pracovní dobu kterou si samy určíte. podporu,skvělé kolegy.
Práce z domu dohodou
Expedient/ka - zkrácený úvazek
Sklad Brno: Podolí u Brna č.p. 472, 664 03 Podolí u Brna Pracovní náplň • manipulace se zbožím – vychystávání zboží podle objednávek lékáren (lehčí zboží, práce vhodná pro ženy) • kontrola šarží zboží • další pomocné skladové práce Profil ideálního kandidáta • ochota pracovat ve dvousměnném režimu – ranní a odpolední • dochvilnost, přesnost, schopnost práce v týmu • samostatnost, zodpovědnost a pečlivost Další požadavky • trestní bezúhonnost • fyzická zdatnost • dobré vidění a rozlišovací schopnosti Nabízíme • zázemí stabilní společnosti s klíčovým postavením na trhu • důkladné zaškolení a odpovědnou práci • základní mzdu + výkonnostní bonusy • stravenky a 5 týdnů dovolené • zaměstnaneckou slevu na nákup produktů a širokou nabídku dalších zaměstnaneckých benefitů V případě, že Vás neoslovíme do 14 dnů po zaslání životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení na tuto pozici dána přednost jiným uchazečům.
Doprava dohodou
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Jak vybrat běžecký pás? >> Jak vybrat běžecký pás? Je pro vás pravidelné chození do tělocvičny nepředstavitelné? Pořiďte si domů vlastního pomocníka, na kterém si každou volnou chvíli můžete protáhnout tělo a dobít energii.
Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. >> Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. Několik tipů a rad při výběru eliptického trenažeru
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Volné reklamní místo >> Volné reklamní místo Chcete u nás inzerovat? Nabízíme volné místo pro PR článek. Klikněte pro více informací.
Grily Weber v akci >> Grily Weber v akci Oblíbené grily značky Weber na dřevěné uhlí, plynové nebo elektrické. Široký výběr, Dárek zdarma, Doprava zdarma.
Nejprodávanější kompresory >> Nejprodávanější kompresory Kompresory Scheppach, Extol pro domácnosti i firmy. Malé bezolejové i velké olejové s pracovním tlakem 8 bar a více. Bohaté příslušenství ke kompresorům.
Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství >> Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství Nářadí za akční ceny + dárek zdarma. Doprava nad 2900 Kč zdarma.
Štípačky na menší polena >> Štípačky na menší polena Horizontální štípačky na menší polena. Ke štípačům praktický Dárek a Doprava Zdarma. Vše skladem k odeslání.

Brno-venkov - Nabídky práce, brigády. Rubrika nabízí nabídky práce z Prahy, Brna, volná místa z celé ČR. Inzerujte zdarma nabídky práce, brigád.,volná místa, nabídky práce, brigády pro studenty, práce v Praze, práce v Brně

Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist