Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Hlavní město Praha Nabídky práce, brigády, Praha, Brno, Ostrava

Nabídky práce, brigád z celé ČR. Brigády a práce z Prahy, Brna, Ostravy a jiných regionů. Inzerce úřadů práce, firem a jiných subjektů, hledající pracovníky, brigádníky. Inzerce je zdarma. Inzerát práce, brigády můžete zvýraznit nebo zvýhodnit. Pro pravidelné inzerenty, pracovní agentury nabízíme VIP účet se spoustou výhod.

Sponzorované odkazy

Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Zástupce vedoucího prodejny
Hledáme Zástupce vedoucí prodejny pultového prodeje masa, uzenin, lahůdek a sýrů v Praze - Horních Měcholupech. Náplní práce jsou objednávky, plánování směn, denní finanční uzávěrky v době nepřítomnosti vedoucí prodejny. Požadujeme zdravotní průkaz a chuť pracovat. Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení, čtvrtletní výkon.bonusy, příplatky za práci o víkendech a svátcích, stravenky, příspěvek na penzijko, slevové kupony na odběr zboží a další benefity.
Obchod, prodej 19 300,-
Hledáme zaměstnance pultového prodeje masa, uzeniny, lahůdek a sýrů v Praze - Modřanech. Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení, čtvrtletní výkonnostní bonusy, příplatky za práci o víkendech a svátcích, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, slevové kupony na odběr zboží a zvýhodněný tarif O2, lázně. Za to vše požadujeme zdravotní průkaz a chuť pracovat.
Obchod, prodej dohodou
Luxusní Club
Ulice je přežitek, Holešovický supermarket je pro zoufalce, pokud chceš hrát 1.ligu, přidej se k nám. Pro bližší info volejte na telefonní číslo +420 776 656 505 nebo napište na e-mail info.llenka@post.cz.
Brigády 1,-
Volná nabídka půjček mezi soukromým
Dobrý den, milí zákazníci Zejména vám nabízíme půjčku od 1000 € do 500.000 € pro každého, kdo je schopen splácet úroky s nízkou úrokovou sazbou 3%. Jsme jednotlivci, kteří nabízejí půjčku mezi vážnými lidmi, kteří potřebují pomoc, proto nás kontaktujte e-mailem: stefan.korcon@gmail.com Děkujeme vám za to, že jste nás nadále zodpověděli
Finance, bankovnictví 5 000 000,-
Ponuka pôžičiek na Slovensko
Ponuka pôžičiek na Slovensko Dobrý deň, milí zákazníci Najmä vám ponúkam pôžičku od 5 000 € do 800 000 € každému, kto je schopný splácať úroky s nízkou úrokovou sadzbou vo výške 3%. Sme jednotlivci, ktorí ponúkajú pôžičky medzi vážnymi jednotlivcami, ktorí potrebujú pre malé firmy, E-mail: stefan.korcon@gmail.com Ďakujeme, že ste nám dali správu
Marketing, reklama 17 000 000,-
úvěr nabídka
Jsem soukromý věřitel, který nabízí úvěr peníze na vážné jednotlivce. Mám kapitál mezi 2 000 a 250 000 eur. pro více informací, prosím, kontaktujte mě na můj e-mail:
Finance, bankovnictví 20 000,-
Práce u koní
Jezdce ošetřovatele koní nebo zemědělského dělníka ke koním přijme hřebčín na okraji Prahy 10. Jedná se o chov plnokrevných koní. Přijmeme muže nebo ženu s možností ubytování přímo v areálu hřebčína. Podmínkou je dodržování zákazu kouření v areálu hřebčína. Mzda dohodou.
Ostatní práce a brigády dohodou
Elektrotechnik
Nabízíme místo elektrotechnika- silnoproudaře. Zkušenosti s výstavbou el. sítí vítány Možnost uplatnění též jako projektant (vhodné i pro absolventa). Požadujeme střední elektro vzdělání, projektovat naučíme. Podporujeme zvyšování kvalifikace a profesní růst. Pracoviště - Praha - Stodůlky. Zájemci o informace, volejte, pište: 721 844 524, elpo@elpo.cz
Energetika 1,-
Pomocný dělník ve výrobě - ruční pr
Požadujeme zodpovědný přístup k práci, odolnost vůči stresu, časovou flexibilitu, spolehlivost, manuální zručnost - náplní práce je ruční lepení oboustranných pásek na tiskařské výrobky, skládání tiskovin a krabiček, kompletace a balení zakázek pro expedici, odebírání tiskovin u strojů, zkušenosti na podobné pozici jsou vítany. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, odpovídající pracovní ohodnocení, stravenky. Jednosměnný provoz. Práce na HPP, nástup možný IHNED
Výroba, průmysl dohodou
DĚLNÍK/CE V KNIHÁRNĚ
Ruční práce v knihárně na HPP (na jednosměnný provoz), Nabízíme: zázemí stabilní a zároveň prosperující firmy (velmi dobrá dostupnost MHD, moderní prostory),stravenky,firemní akce Požadujeme: min. 2 roky praxe a praxi v polygrafii. Pracovní doba od 6-14:30hodin,možnost přesčasů. Nástup možný ihned
Výroba, průmysl 15 000,-
Bezpečnostní Agentura
Bezpečnostní Agentura přijmeme strážné na ostraha objektů a ViP Admistrativních Budov. Požadujeme flexibilitu, spolehlivost, výhodou je certifikát strážného, výpis RT. Nabízíme 80-85kč/h, stabilní Brigádu, záloha, . Dlouhodobá spolupráce , . Těšíme se na nové kolegy a kolegyně. Jednáme ferově
Bezpečnost a ochrana 85,-
Hledáme paní na úklid do MŠ Praha 5
Hledáme spolehlivou a pečlivou paní na úklid za MD do MŠ na Praze 5- Barrandov s nástupem ihned. Bližší info u zástupce .
Výuka, vzdělání dohodou
nabídka půjčky mezi jednotlivci
Potřebujete půjčku, ale jsou odmítnuty bankou nebo finassières institucí, které se vás zeptá podmínky neslučitelné s měsíčním příjmy, z přemrštěné úrokové sazby. Chcete mít půjčku, aby vyhovovala vašim potřebám. Žádný problém. Bez ohledu na vaši finanční situaci vám nabízíme hypotéky, komerční úvěry, mezinárodní půjčky, osobní půjčky, výlučné půjčky a úvěry na vzdělávání. Nabízím půjčky pro partnerství a mnoho. jste opravdu v nouzi, pak se dostanete do kontaktu Mail: ragoofinanciacion@yahoo.com
Právní služby 2,-
Asistent/ka ředitele
Kdo jsme? Jsme realitní kancelář Jacobb - Reality úspěšně a rychle Kdo je Jacobb? V realitním oboru jsem působil od roku 1991 a nakonec jsem se k nim vrátil založením celorepublikové kanceláře s pobočkami v menších i větších městech. Jsi to ty? Pokud tě baví týmová práce, rád pomáháš kolegům být lepší a umíš plnit zadané úkoly rychle a systematicky, ozvi se. Jakub Brandalík Zakladatel
Administrativa 25 000,-
Finanční účetní
Náplň práce: • kompletní samostatné zpracování účetnictví • účtování přijatých/vydaných faktur tuzemských i zahraničních • účtování bankovních výpisů, pokladních dokladů, vedení pokladny • účtování interních dokladů • výpočet a účtování cestovních náhrad • účtování majetku • účetní závěrky, hlášení, reporting • denní komunikace s vedením společnosti, aktivní účast na finančním řízení společnosti, účetní poradenství • zastupování před příslušnými úřady, spolupráce s daňovým poradcem Požadujeme: • SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru • praxe v účetnictví na pozici hlavní účetní nebo senior účetní • výborná znalost českých účetních standardů a české daňové legislativy • znalost práce na PC - pokročilý MS Excel • samostatnost, pečlivost, analytické myšlení, bezúhonnost • proaktivní přístup, chuť do práce Nabízíme • pracovní prostředí v Praze 5 • HPP na dobu neurčitou • možnost flexibilní pracovní doby, možnost home office • adekvátní finanční ohodnocení, stravenky
Finance, bankovnictví dohodou
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Jak vybrat běžecký pás? >> Jak vybrat běžecký pás? Je pro vás pravidelné chození do tělocvičny nepředstavitelné? Pořiďte si domů vlastního pomocníka, na kterém si každou volnou chvíli můžete protáhnout tělo a dobít energii.
Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. >> Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. Několik tipů a rad při výběru eliptického trenažeru
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Volné reklamní místo >> Volné reklamní místo Chcete u nás inzerovat? Nabízíme volné místo pro PR článek. Klikněte pro více informací.
Grily Weber v akci >> Grily Weber v akci Oblíbené grily značky Weber na dřevěné uhlí, plynové nebo elektrické. Široký výběr, Dárek zdarma, Doprava zdarma.
Nejprodávanější kompresory >> Nejprodávanější kompresory Kompresory Scheppach, Extol pro domácnosti i firmy. Malé bezolejové i velké olejové s pracovním tlakem 8 bar a více. Bohaté příslušenství ke kompresorům.
Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství >> Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství Nářadí za akční ceny + dárek zdarma. Doprava nad 2900 Kč zdarma.
Štípačky na menší polena >> Štípačky na menší polena Horizontální štípačky na menší polena. Ke štípačům praktický Dárek a Doprava Zdarma. Vše skladem k odeslání.

Hlavní město Praha kraj - Nabídky práce, brigády. Rubrika nabízí nabídky práce z Prahy, Brna, volná místa z celé ČR. Inzerujte zdarma nabídky práce, brigád.,volná místa, nabídky práce, brigády pro studenty, práce v Praze, práce v Brně

Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist