Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Plzeň-sever Nabídky práce, brigády, Praha, Brno, Ostrava

Nabídky práce, brigád z celé ČR. Brigády a práce z Prahy, Brna, Ostravy a jiných regionů. Inzerce úřadů práce, firem a jiných subjektů, hledající pracovníky, brigádníky. Inzerce je zdarma. Inzerát práce, brigády můžete zvýraznit nebo zvýhodnit. Pro pravidelné inzerenty, pracovní agentury nabízíme VIP účet se spoustou výhod.

Sponzorované odkazy

Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

ZÁMEČNÍK - ROVNAČ PLAMENEM
Hledáme pracovníky na pozici zámečník - rovnač plamenem s nástupem IHNED!! Týdenní zálohy, možnost ubytování. Mzda až 190,-Kč/hod. 2-3 směnný provoz. Volejte ZDARMA na 800 128 128!
Strojírenství 190,-
Svářeč TIG 141
Pracovní náplň: * svařování karosérií, palivových nádrží apod. Požadujeme: * vyučení v oboru * znalost výkresové dokumentace * praxi ve svařování tenkostěnných i silnostěnných plechů * ochotu pracovat ve třísměnném provozu Nabízíme: * zázemí stabilní společnosti * mzdu od 26.000,-Kč do 40.000,- Kč * týden dovolené navíc * možnost zajištění ubytování * nástup možný ihned * místo výkonu práce Plzeňsko * možnost výběru záloh na mzdu
Strojírenství dohodou
Práce v pneuservisu Pavla Svatoše
Hledáme pracovníka do našeho pneuservisu. Požadujeme spolehlivost, pečlivost, bezúhonnost. Vyučení v oboru automechanik je vítáno, není to však podmínkou. Je zapotřebí určitá šikovnost, zaškolíme. Další naší podmínkou je nekuřák, kolektiv je nekuřácký. Po vyzkoušení a oboustranné spokojenosti můžeme přijmout do stálého pracovního poměru.
Brigády 80 120,-
Přijmeme řidiče C+E pro MKD
Firma Zdeněk Lang AUTODOPRAVA přijme řidiče pro mezinárodní kamionovou dopavu. Naše sídlo je nedaleko Plzně cca 5km , Příšov 62 směr na Karlovy Vary. Nabízíme slušné pacovní ohodnocení. Podmínky jsou řidičský průkaz skupiny C+E, karta řidiče, profesní způsobilost, výpis trestného rejstříku, dopravně psychologické a lékařské vyšetření, praxe v oboru vítána. Pro bližší informace volejte na tel- 777 555 728
Doprava dohodou
Brigáda - pomocné práce na stavbě
Scháním brigádníky na pomocné práce na stavbě cca 2 x do týdne na ca 5 hod. ve Městě Touškov. Termín : duben - červen Plat dohodou
Brigády dohodou
Hledám brigádu-úklid,domácí práce..
Dobrý den.Je mi 19 let a jsem studentka střední školy v okresu Plzeň-sever.Sháním brigádu nebo přivýdělek při studiu.Náplň práce-úklid,pomoc s domácími pracemi,hlídání dětí...atd.
Hledám přivídělek
Jsem studentka, a hledám brigádu jako výpomoc v domácnosti, nebo hlídání dětí, a jiné Jsem vyučena v oboru Provoz služeb a posléze jsem si dodělala maturitu v oboru Podnikání. Mám praxi s dětmi jako kobrovolník při dětském maškarním a dětského dne. Jsem spolehlivá, milá a komunikativní.
Ostatní práce a brigády dohodou
Vychovatelé na školu v přírodě
Hledáme aktivní, zodpovědné, pracovité a kreativní lidi na pozici vychovatele na školu v přírodě. Akce probíhá od .10. 5.. do 18. 5. (děti přijedou ve čtvrtek dopoledne a v pátek někdy po snídani odjedou) v RS Máj v Plasích u Plzně. Vaším úkolem bude postarat se o děti cca od oběda do večerky, většinou si je přebíráme kolem druhé hodiny, poté následuje odpolední herní program, večeře, večerní program, příprava na večerku a jdou do hajan. Dopoledne většinou připravujeme program na odpoledne. Odměna bývá od 260 do 360Kč/den hrubého plus samozřejmě strava a ubytování, kterou Vám hradíme. V případě zájmu zasílejte své foto a životopis na uvedený mail, budeme Vás co nejdříve kontaktovat. Do předmětu pište ŠvP 10. 5. Těšíme se na spolupráci.
Vydělávete z domu
Představujeme Vám mezinárodní společnost Organic Mission, která v zahraničí trhá rekordy s obchodem, který staví na základních lidských potřebách, kterými jsou například: sexualita, hubnutí, imunita a vitalita. Firma se specializuje na účinné řešení v těch oblastech, které dnes většinu lidí trápí a do kterých jsou lidé ochotni dobrovolně utrácet velké množství finančních prostředků. To představuje velmi zajímavý obchodní potenciál. S potěšením Vám nyní oznamujeme, že firma Organic Mission konečně rozbíhá své aktivity na území Česka, Slovenska a Polska, což pro Vás může znamenat velmi zajímavou šanci, jak být u něčeho na začátku a svézt se tak na pozitivní vlně profitu.
Práce z domu dohodou
Chudý student hledá brigádu
Jsem chudý student, tak zde zkouším své štěstí. Studuji na střední Odborné škole, a ráda bych si přivydělala hlídáním dětí či jako uklízečka, ale také Vám s ochotou vyvenčím Vaše domácí mazlíčky. Nemám problém s jakoukoliv prací, práce se nebojím. Předem děkuji za nabídky.
Hledáme člověka na práce všeho druh
Hledáme někoho kdo bude ochotný natírat, pomáhat svářeči, sem tam něco uklidit, atd.... Pro více info telefon nebo e-mail....
Výroba, průmysl dohodou
Hledáme všestranného svářeče
Hledáme svářeče pro výrobu a občasnou montáž ocelových výrobků po ČR.Provozovna Plzeň. Pro více info telefon nebo e-mail.
Nabízím práci řidiče MKD C+E
Přijmu řidiče pro vozidlo Volvo FH12 + plachtový návěs 13.6m. Vozíme materiál z České republiky převážně do Německa a zpět. Víkendy doma v CZ. Požadujeme praxi v oboru, řidičský průkaz C+E, profesní průkaz, zdravotní prohlídku.
hledám řidiče hydraulická ruka
Hledám řidiče pro práci s hydraulickou rukou. Požaduji praxi s hydraulickou rukou.
hledám řidiče autopřepravníku
Nabízím práci řidiče autopřepravníku. Rozvoz nových vozidel po evropě - SRN,Španělsko,Francie. Požaduji praxi na autopřepravníku .
Automobilový průmysl dohodou
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Nejprodávanější skleníky z polykarbonátu >> Nejprodávanější skleníky z polykarbonátu Kvalitní skleníky z polykarbonátu. Různé velikosti, tloušťky polykarbonátu. Dárek v hodnotě 2990 Kč - automatické okno + základna skleníku. Jedinečná akce do vyprodání zásob !!!
TOTAL aku nářadí >> TOTAL aku nářadí Bezkonkurenční nabídka na trhu. Hodnotné dárky a doprava ZDARMA. Limitovaná akce.
Běžecké pásy + Podložka zdarma >> Běžecké pásy + Podložka zdarma Akční nabídka běžeckých pásů. Pouze na PENZO.cz zdarma doprava + podložka pod pásy + cyklobatoh.
Vánoční dekorace 2019 >> Vánoční dekorace 2019 Tipy na vánoční dekorace 2019. Máme pro Vás spousty designových nápadů.

Plzeň-sever - Nabídky práce, brigády. Rubrika nabízí nabídky práce z Prahy, Brna, volná místa z celé ČR. Inzerujte zdarma nabídky práce, brigád.,volná místa, nabídky práce, brigády pro studenty, práce v Praze, práce v Brně

Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist