Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát
Sponzorované odkazy


Tento inzerát již není platný!
Zkuste aktuální nabídku:Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Wellness trenér
Výživové centrum v Olomouci přijme do svého studia ještě jednoho schopného a komunikativního člověka pro práci s klienty a sestavování jídelníčku a nutričních programů. Pracovní uplatnění na hlavní činnost i jako přivýdělek. Náplní práce je styk se zákazníkem na firemní pobočce, interpretace výsledků, sestavování nového stravovacího plánu, zákaznický servis. Nabízíme: hlavní činnost 15-25000/měs. vedl.činnost 5-10000/měs. pružná prac. doba, odborné zaškolení práce v krásném prostředí fir. pobočky Požadujeme: min.SŠ vzdělání věk nad 18 let zájem o obor empatie, zodpovědnost, loajalita, spolehlivost čistý trestní rejstřík samozřejmostí
Obchod, prodej dohodou
Operátor kontroly kvality Pardubice
Pro našeho významného klienta se sídlem v Pardubicích, který se specializuje na výrobu přesných mechanických dílů do převodovek a komponentů řízení do osobních automobilů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Operátor kontroly kvality Náplň práce: * provádění vizuální a rozměrové kontroly výrobků * provádění třídění v případě potřeby * vedení požadovaných záznamů * dodržovaní předepsaných standardů a pořádku na pracovišti Požadujeme: * vyučení v oboru * praxe ve výstupní kontrole výhodou * manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost * trestní bezúhonnost * ochota pracovat ve třísměnném provoze Nabízíme: * 5 dní dovolené navíc * stravování s příspěvkem zaměstnavatele * výhodné volání v korporátní síti * příspěvek na životní pojištění * individuální a motivační složky mzdy, mimořádné odměny Nástup ihned Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Bohemia Works a.s. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů.
Obchod, prodej dohodou
Prodavač/ka Lahůdek České Budějovic
Pro našeho významného klienta, tradiční českou společnost, provozující maloobchodní prodejny hledáme vhodné zaměstnance do Českých Budějovic na pozici PRODAVAČ/KA LAHŮDEK - BRIGÁDA Náplň práce: * obsluha zákazníků v oddělení lahůdek * doplňování zboží Požadujeme: * pozitivní vztah k zákazníkům * ochotu pracovat a učit se * spolehlivost a příjemné vystupování * potravinářský průkaz podmínkou! * časovou flexibilitu Nabízíme: * platové ohodnocení 10.000 Kč brutto/měsíc při plném fondu pracovní doby * zázemí stabilní české společnosti * odborné zaškolení * příjemný kolektiv zaměstnanců * dlouhodobá možnost přivýdělku Doplňující informace: * vhodné pro studenty Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Bohemia Works a.s. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů. !!!Naše služby hradí pouze klienti nikoliv kandidáti!!!
Obchod, prodej dohodou
Prodavač/ka – Pokladní Ledenice
Pro našeho významného klienta, tradiční českou společnost, provozující maloobchodní prodejny hledáme vhodné zaměstnance do Ledenic na pozici PRODAVAČ/KA – POKLADNÍ Náplň práce: * obsluha zákazníku na pokladně Požadujeme: * minimální věk 18 let * SOU výuční list - prodavačka/pokladní * pozitivní vztah k zákazníkům * ochotu pracovat a učit se * praxe v maloobchodě na pozici pokladní nebo prodavač/ka výhodou * spolehlivost a příjemné vystupování * potravinářský průkaz podmínkou! * trestní bezúhonnost Nabízíme: * platové ohodnocení 10.000 Kč brutto/měsíc při plném fondu pracovní doby * zázemí stabilní české společnosti * odborné zaškolení * příjemný kolektiv zaměstnanců Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Bohemia Works a.s. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů. !!!Naše služby hradí pouze klienti nikoliv kandidáti!!!
Obchod, prodej dohodou
Skladník Týn nad Vltavou
Pro našeho významného klienta se sídlem v Týně nad Vltavou hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici: Skladník Náplň práce: * manipulace se zbožím a výrobky v prostorách skladu * kompletace zakázky pro zákazníka dle dodacích listů Požadujeme: * pracovitost * spolehlivost * fyzickou zdatnost * potravinářský průkaz Nabízíme: * zaměstnání na HPP (kmenový zaměstnanec) * platové ohodnocení 10.000 Kč brutto/měsíc při plném fondu pracovní doby * firemní benefity *zázemí stabilní české firmy * příjemný kolektiv zaměstnanců Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Bohemia Works a.s. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů. !!!Naše služby hradí pouze klienti nikoliv kandidáti!!!
Obchod, prodej dohodou
Prodavač/ka pokladní České Budějovi
Pro našeho významného klienta, tradiční českou společnost, provozující maloobchodní prodejny hledáme vhodné zaměstnance do Českých Budějovic na pozici PRODAVAČ/KA – POKLADNÍ Náplň práce: * obsluha zákazníku na pokladně Požadujeme: * minimální věk 18 let * SOU výuční list - prodavačka/pokladní * pozitivní vztah k zákazníkům * ochotu pracovat a učit se * praxe v maloobchodě na pozici pokladní nebo prodavač/ka výhodou * spolehlivost a příjemné vystupování * potravinářský průkaz podmínkou! * trestní bezúhonnost Nabízíme: * zaměstnání na HPP (kmenový zaměstnanec) * platové ohodnocení 10.000 Kč brutto/měsíc při plném fondu pracovní doby * zázemí stabilní české společnosti * odborné zaškolení * příjemný kolektiv zaměstnanců Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Bohemia Works a.s. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů.
Obchod, prodej dohodou
Prodavač/ka Lahůdek České Budějovic
Pro našeho významného klienta, tradiční českou společnost, provozující maloobchodní prodejny hledáme vhodné zaměstnance do Českých Budějovic na pozici PRODAVAČ/KA LAHŮDEK Náplň práce: * obsluha zákazníků v oddělení lahůdek * doplňování zboží Požadujeme: * pozitivní vztah k zákazníkům * ochotu pracovat a učit se * spolehlivost a příjemné vystupování * potravinářský průkaz podmínkou! * časovou flexibilitu Nabízíme: * zaměstnání na HPP (kmenový zaměstnanec) * platové ohodnocení 10.000 Kč brutto/měsíc při plném fondu pracovní doby * zázemí stabilní české společnosti * odborné zaškolení * příjemný kolektiv zaměstnanců Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Bohemia Works a.s. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů. !!!Naše služby hradí pouze klienti nikoliv kandidáti!!!
Obchod, prodej dohodou
Ředitel supermarketu Hradec Králové
Pro našeho významného klienta, tradiční českou společnost, provozující maloobchodní prodejny hledáme vhodné zaměstnance do Hradce Králové na pozici ŘEDITEL SUPERMARKETU Náplň práce: * reprezentace organizace na jednáních * rozdělování úkolů a kontrola plnění * organizování a koordinování činnosti podřízených manažerů * motivace a hodnocení zaměstnanců Požadujeme: * minimální SŠ vzdělání * praxi ve vedoucí pozici v maloobchodě * zkušenosti s vedením kolektivu * výborné komunikační a řídící schopnosti * odolnost vůči stresu * rozhodnost a zodpovědnost * potravinářský průkaz * řidičský průkaz sk. B Nabízíme: * práci na HPP * zázemí stabilní české společnosti * stravenky, vzdělávací kurzy, školení, mobilní telefon * příjemný kolektiv * firemní benefity Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Bohemia Works a.s. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů. !!!Naše služby hradí pouze klienti nikoliv kandidáti!!!
Obchod, prodej dohodou
Pokladní České Budějovice - brigáda
Pro našeho významného klienta se sídlem v Českých Budějovicích hledáme vhodné kandidáty/ky na pracovní pozici POKLADNÍ s možnostÍ samostatného plánování směn Náplň práce: * obsluha zákazníků na pokladně v supermarketu Požadujeme: * student SŠ/VŠ * ochota pracovat ve dvousměnném provozu * dobré komunikační dovednosti * příjemné vystupování * věk minimálně 18 let Nabízíme: * dlouhodobou brigádu * platové ohodnocení 10.000 Kč brutto/měsíc * možnost samostatného plánování směn Doplňující informace: * vhodné pro studenty SŠ a VŠ * nástup dle dohody Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Bohemia Works a.s. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů. !!!Naše služby hradí pouze klienti nikoliv kandidáti!!!
Obchod, prodej dohodou
DOPORUČUJEME

Tento inzerát již není platný!
1,5%-2% denně.
Nabízím výjimečnou obchodní a investiční příležitost ,možno i jen jako přivýdělek.Jedná se o účast ve společnosti ,která zhodnocuje vaše peníze 1,5%-2% denně. Ihned p bezplatné registraci získáte na svůj účet od společnosti 100,-usd a ty se vám začnou okamžitě zhodnocovat. Společnost se zabývá obchodováním s cizí měnou takzvaný FOREX. Obchoduje společnost a její vyškolení odborníci nikoliv Vy . další dvě možnosti výdělku záleží na Vaší osobní angažovanosti a pokud přivedete a zaregistrujete další zájemce získáte zajímavé finanční ohodnocení. Pokud máte zájem být u něčeho nového hned na začátku kontaktujte mne za účelem osobní registrace
Číslo inzerátu  |  492802
Vloženo  |  08. 08. 2012
Změněno  |  08. 08. 2012
Stav  |  nový
Druh  |  nabídka
Místo  |  celá Česká republika
Zvýrazněn do  |  nezvýrazněn
Topován do  |  netopován
Poslední topování  |  netopován
Zvýhodnit inzerát >> Přidat do výběru >> Zrušit inzerát >> Archiv podobných inzerátů >>

INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST NOVINKA - Kontaktní údajeINVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST NOVINKAtento inzerát již není platný!!Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Wellness trenér
Výživové centrum v Olomouci přijme do svého studia ještě jednoho schopného a komunikativního člověka pro práci s klienty a sestavování jídelníčku a nutričních programů. Pracovní uplatnění na hlavní činnost i jako přivýdělek. Náplní práce je styk se zákazníkem na firemní pobočce, interpretace výsledků, sestavování nového stravovacího plánu, zákaznický servis. Nabízíme: hlavní činnost 15-25000/měs. vedl.činnost 5-10000/měs. pružná prac. doba, odborné zaškolení práce v krásném prostředí fir. pobočky Požadujeme: min.SŠ vzdělání věk nad 18 let zájem o obor empatie, zodpovědnost, loajalita, spolehlivost čistý trestní rejstřík samozřejmostí
Obchod, prodej dohodou
Operátor kontroly kvality Pardubice
Pro našeho významného klienta se sídlem v Pardubicích, který se specializuje na výrobu přesných mechanických dílů do převodovek a komponentů řízení do osobních automobilů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Operátor kontroly kvality Náplň práce: * provádění vizuální a rozměrové kontroly výrobků * provádění třídění v případě potřeby * vedení požadovaných záznamů * dodržovaní předepsaných standardů a pořádku na pracovišti Požadujeme: * vyučení v oboru * praxe ve výstupní kontrole výhodou * manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost * trestní bezúhonnost * ochota pracovat ve třísměnném provoze Nabízíme: * 5 dní dovolené navíc * stravování s příspěvkem zaměstnavatele * výhodné volání v korporátní síti * příspěvek na životní pojištění * individuální a motivační složky mzdy, mimořádné odměny Nástup ihned Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Bohemia Works a.s. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů.
Obchod, prodej dohodou
Prodavač/ka Lahůdek České Budějovic
Pro našeho významného klienta, tradiční českou společnost, provozující maloobchodní prodejny hledáme vhodné zaměstnance do Českých Budějovic na pozici PRODAVAČ/KA LAHŮDEK - BRIGÁDA Náplň práce: * obsluha zákazníků v oddělení lahůdek * doplňování zboží Požadujeme: * pozitivní vztah k zákazníkům * ochotu pracovat a učit se * spolehlivost a příjemné vystupování * potravinářský průkaz podmínkou! * časovou flexibilitu Nabízíme: * platové ohodnocení 10.000 Kč brutto/měsíc při plném fondu pracovní doby * zázemí stabilní české společnosti * odborné zaškolení * příjemný kolektiv zaměstnanců * dlouhodobá možnost přivýdělku Doplňující informace: * vhodné pro studenty Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Bohemia Works a.s. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů. !!!Naše služby hradí pouze klienti nikoliv kandidáti!!!
Obchod, prodej dohodou
Prodavač/ka – Pokladní Ledenice
Pro našeho významného klienta, tradiční českou společnost, provozující maloobchodní prodejny hledáme vhodné zaměstnance do Ledenic na pozici PRODAVAČ/KA – POKLADNÍ Náplň práce: * obsluha zákazníku na pokladně Požadujeme: * minimální věk 18 let * SOU výuční list - prodavačka/pokladní * pozitivní vztah k zákazníkům * ochotu pracovat a učit se * praxe v maloobchodě na pozici pokladní nebo prodavač/ka výhodou * spolehlivost a příjemné vystupování * potravinářský průkaz podmínkou! * trestní bezúhonnost Nabízíme: * platové ohodnocení 10.000 Kč brutto/měsíc při plném fondu pracovní doby * zázemí stabilní české společnosti * odborné zaškolení * příjemný kolektiv zaměstnanců Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Bohemia Works a.s. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů. !!!Naše služby hradí pouze klienti nikoliv kandidáti!!!
Obchod, prodej dohodou
Skladník Týn nad Vltavou
Pro našeho významného klienta se sídlem v Týně nad Vltavou hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici: Skladník Náplň práce: * manipulace se zbožím a výrobky v prostorách skladu * kompletace zakázky pro zákazníka dle dodacích listů Požadujeme: * pracovitost * spolehlivost * fyzickou zdatnost * potravinářský průkaz Nabízíme: * zaměstnání na HPP (kmenový zaměstnanec) * platové ohodnocení 10.000 Kč brutto/měsíc při plném fondu pracovní doby * firemní benefity *zázemí stabilní české firmy * příjemný kolektiv zaměstnanců Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Bohemia Works a.s. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů. !!!Naše služby hradí pouze klienti nikoliv kandidáti!!!
Obchod, prodej dohodou
Prodavač/ka pokladní České Budějovi
Pro našeho významného klienta, tradiční českou společnost, provozující maloobchodní prodejny hledáme vhodné zaměstnance do Českých Budějovic na pozici PRODAVAČ/KA – POKLADNÍ Náplň práce: * obsluha zákazníku na pokladně Požadujeme: * minimální věk 18 let * SOU výuční list - prodavačka/pokladní * pozitivní vztah k zákazníkům * ochotu pracovat a učit se * praxe v maloobchodě na pozici pokladní nebo prodavač/ka výhodou * spolehlivost a příjemné vystupování * potravinářský průkaz podmínkou! * trestní bezúhonnost Nabízíme: * zaměstnání na HPP (kmenový zaměstnanec) * platové ohodnocení 10.000 Kč brutto/měsíc při plném fondu pracovní doby * zázemí stabilní české společnosti * odborné zaškolení * příjemný kolektiv zaměstnanců Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Bohemia Works a.s. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů.
Obchod, prodej dohodou
Prodavač/ka Lahůdek České Budějovic
Pro našeho významného klienta, tradiční českou společnost, provozující maloobchodní prodejny hledáme vhodné zaměstnance do Českých Budějovic na pozici PRODAVAČ/KA LAHŮDEK Náplň práce: * obsluha zákazníků v oddělení lahůdek * doplňování zboží Požadujeme: * pozitivní vztah k zákazníkům * ochotu pracovat a učit se * spolehlivost a příjemné vystupování * potravinářský průkaz podmínkou! * časovou flexibilitu Nabízíme: * zaměstnání na HPP (kmenový zaměstnanec) * platové ohodnocení 10.000 Kč brutto/měsíc při plném fondu pracovní doby * zázemí stabilní české společnosti * odborné zaškolení * příjemný kolektiv zaměstnanců Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Bohemia Works a.s. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů. !!!Naše služby hradí pouze klienti nikoliv kandidáti!!!
Obchod, prodej dohodou
Ředitel supermarketu Hradec Králové
Pro našeho významného klienta, tradiční českou společnost, provozující maloobchodní prodejny hledáme vhodné zaměstnance do Hradce Králové na pozici ŘEDITEL SUPERMARKETU Náplň práce: * reprezentace organizace na jednáních * rozdělování úkolů a kontrola plnění * organizování a koordinování činnosti podřízených manažerů * motivace a hodnocení zaměstnanců Požadujeme: * minimální SŠ vzdělání * praxi ve vedoucí pozici v maloobchodě * zkušenosti s vedením kolektivu * výborné komunikační a řídící schopnosti * odolnost vůči stresu * rozhodnost a zodpovědnost * potravinářský průkaz * řidičský průkaz sk. B Nabízíme: * práci na HPP * zázemí stabilní české společnosti * stravenky, vzdělávací kurzy, školení, mobilní telefon * příjemný kolektiv * firemní benefity Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Bohemia Works a.s. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů. !!!Naše služby hradí pouze klienti nikoliv kandidáti!!!
Obchod, prodej dohodou
Pokladní České Budějovice - brigáda
Pro našeho významného klienta se sídlem v Českých Budějovicích hledáme vhodné kandidáty/ky na pracovní pozici POKLADNÍ s možnostÍ samostatného plánování směn Náplň práce: * obsluha zákazníků na pokladně v supermarketu Požadujeme: * student SŠ/VŠ * ochota pracovat ve dvousměnném provozu * dobré komunikační dovednosti * příjemné vystupování * věk minimálně 18 let Nabízíme: * dlouhodobou brigádu * platové ohodnocení 10.000 Kč brutto/měsíc * možnost samostatného plánování směn Doplňující informace: * vhodné pro studenty SŠ a VŠ * nástup dle dohody Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Bohemia Works a.s. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů. !!!Naše služby hradí pouze klienti nikoliv kandidáti!!!
Obchod, prodej dohodou


<< Zpět
Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Lotus grill - Novinka léta >> Lotus grill - Novinka léta Na dřevěné uhlí, nekouří, rychle se rozpaluje, bezpečný, skladný a dobře se udržuje. Široká paleta barev grilů včetně příslušenství...
Akce na Trampolíny >> Akce na Trampolíny Království trampolín.Široká nabídka skákacích trampolín s ochrannou sítí. Dárek zdarma + Doprava zdarma.
Grily Weber v akci >> Grily Weber v akci Oblíbené grily značky Weber na dřevěné uhlí, plynové nebo elektrické. Široký výběr, Dárek zdarma, Doprava zdarma.
Zahradní sekačky VeGA >> Zahradní sekačky VeGA Nejprodávanější sekačky 46 HWXV, 485 SXH, 424 SDX a další.DOPRAVA ZDARMA, OLEJE, RUKAVICE a další. Záruka 3 roky.
Nejprodávanější kompresory >> Nejprodávanější kompresory Kompresory Scheppach, Extol pro domácnosti i firmy. Malé bezolejové i velké olejové s pracovním tlakem 8 bar a více. Bohaté příslušenství ke kompresorům.
Párty stany všech velikostí a barev >> Párty stany všech velikostí a barev Párty stany 6x14, 6x12, 6x10, 5x8, 4x8 a další. Na výběr až 4 barvy. DOPRAVA ZDARMA + DÁREK.
Štípačky 7 - 12 t s AKCÍ >> Štípačky 7 - 12 t s AKCÍ Horizontální štípačky ušetří spousty práce. V rámci akce ZDARMA Sestavíme, Dopravíme a přihodíme hodnotný Dárek. Extraservis na naše náklady v případě poruchy samozřejmostí!
Štípačky na menší polena >> Štípačky na menší polena Horizontální štípačky na menší polena. Ke štípačům praktický Dárek a Doprava Zdarma. Vše skladem k odeslání.

1,5%-2% denně. Nabízím výjimečnou obchodní a investiční příležitost ,možno i jen jako přivýdělek.Jedná se o účast ve společnosti ,která zhodnocuje vaše peníze 1,5%-2% denně. Ihned p bezplatné registraci získáte na svůj účet od společnosti 100,-usd a ty se vám začnou okamžitě zhodnocovat. Společnost se zabývá obchodováním s cizí měnou takzvaný FOREX. Obchoduje společnost a její vyškolení odborníci nikoliv Vy . další dvě možnosti výdělku záleží na Vaší osobní angažovanosti a pokud přivedete a zaregistrujete další zájemce získáte zajímavé finanční ohodnocení. Pokud máte zájem být u něčeho nového hned na začátku kontaktujte mne za účelem osobní registrace,INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST NOVINKA


Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist