Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Nabídky práce, brigády, Praha, Brno, Ostrava

Nabídky práce, brigád z celé ČR. Brigády a práce z Prahy, Brna, Ostravy a jiných regionů. Inzerce úřadů práce, firem a jiných subjektů, hledající pracovníky, brigádníky. Inzerce je zdarma. Inzerát práce, brigády můžete zvýraznit nebo zvýhodnit. Pro pravidelné inzerenty, pracovní agentury nabízíme VIP účet se spoustou výhod.

Sponzorované odkazy

Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Financování pro všechny Čechy.
Nabízíme flexibilní půjčky a financování různých projektů. Tento úvěr umožňuje klientům návratnost již od 3% úroku po dobu až 30 let. Můžeme schválit půjčku/hotovost až do výše 20 000 000 Kč nebo více v závislosti na částce, kterou chcete pro své podnikání. V současné době financujeme: * obchodní expanzi * Projekt komerčních nemovitostí * Osobní úvěr a úvěr pro malé a střední podniky. Jsme otevřeni mít s vámi dobré obchodní vztahy, kontaktujte nás E-mail:
Právní služby 500 000,-
Práce z domu
Hledáš práci na doma bez závazků? Pojď pracovat k nám. A co budeš dělat? Je to velice jednoduché. Pracuj formou svých vlastních běžných nákupů do domácnosti, drogerie, cukrovinky, hračky, zdravý životní styl, je to na tobě. Nebo máš radši komunikaci a máš rád/a společnost, si rád/a středobodem pozornosti, tak můžeš být náš doporučitel, vyzkoušíš a doporučíš. Nebo radši brouzdáš po sociálních sítích, taky máme možnost pracovat na sociálních sítích, prezentuj firmu a produkty a buduj si tým samospotřebitelů. Vše je na tobě, záleží jenom na tobě, kolik času tomu věnuješ, výdělek závisí od tvé šikovnosti. Můžeš pracovat pro přivýdělek, nebo se do toho pustíš s plnou vervou a můžeš mít i hlavní příjem. Je to na tobě, vyzkoušej a uvidíš, jak je to jednoduché.
Brigády dohodou
PŮJČKA POSKYTNUTA NĚKOLIK MINUT PO
Dobrý den, opravdu potřebujete financování a úvěr na realizaci svých projektů, splacení dluhů, koupi bytu, podnikání, koupi pozemku, nemovitosti? Potřebovali jste peněžní půjčky nebo investice, abyste čelili finančním potížím, abyste se konečně dostali ze slepé uličky způsobené odmítnutím vašich žádostí o půjčku bankami? Přečtěte si až do konce, jedná se o velmi atraktivní a výhodnou nabídku půjčky. Rychlá a spolehlivá nabídka půjčky v ČR a na Slovensku je rychlá a okamžitá beze strachu, bez starostí a v naprostém bezpečí pro lidi ve věku od 18 do 80 let, kteří jsou důvěryhodní a schopní splácet! V žádosti o půjčku uveďte výši půjčky a dobu splácení, kterou si přejete, abych mohl co nejrychleji vyhovět vašim přáním. Výši měsíčních splátek a jejich splatnost lze upravit dle vašich finančních možností. Rychlé vyřízení a bez zbytečných formalit nebo dokonce bez opuštění domova. Vše, co potřebujete, je bankovní účet nebo výpis z účtu, zcela online: froldovaalena@gmail.com
Finance, bankovnictví dohodou
SPOLEHLIVÁ A BEZPEČNÁ PŮJČKA
Potřebujete urgentní půjčku od velmi silného investora na konsolidaci nevýhodných půjček, na financování vašeho podnikání nebo z jiných finančních důvodů? Je to tvůj šťastný den! Půjčku lze získat během několika hodin. Jsem soukromý investor, který své peníze půjčuje všem bez rozdílu. Není to ani nebankovní společnost, ani banka. To jsou rozhodně mé peníze, které mohu nabídnout za velmi rozumných podmínek. Registrace nebo implementace by neměla být překážkou. I s těmito fakty s vámi mohu souhlasit. Jednoduchá organizace, rychlá platba, konsolidace kreditů, žádné zbytečné diskuze. Úroková sazba je od začátku jasná a pevná, takže vás při splácení nečeká žádné nepříjemné překvapení. Není nic horšího, než vidět růst úrokových sazeb, že? Pokud máte zájem o solidní obchod se skutečným soukromým investorem, neváhejte mě kontaktovat, jsem k dispozici 24 hodin denně. kratkajitka2@gmail.com
PEDAGOG VOLNÉHO ČASU
Hledáme pedagoga volného času na pracovště DDM Prahy 10 - Strašnice. Zaměření na oblast hudby, práce na zaměstnanecký poměr, pružná pracovní doba, příjemné a tvůrčí prostředí.
Výuka, vzdělání dohodou
Poradce přes výživu
Do nutričního Wellness studia v Brně hledáme 5 šikovných spolupracovníků pro obor zdraví, kondice, úpravy váhy, výživy a péče o vzhled s vlastním zájmem o zdravý životní styl. Náplň práce: komplexní poradenství a konzultační činnost optimalizace jídelníčku nastavení osobního Fit plánu k dosažení nastavených cílů a výsledků vedení jednotlivců i skupin k aktivnímu životnímu stylu možnost aktivního zvyšování kondice přímo v Centru zdravého životního stylu Jedná se o nezávislou spolupráci s vlastním rozvržením pracovní doby. Co od Vás očekáváme: min. 10 h. týdně zájem rozvíjet se v oboru ochotu zdokonalovat se v komunikaci s lidmi organizační schopnosti, především umět si zorganizovat čas spolehlivost, zodpovědnost a vytrvalost věk od 18 let Co Vám můžeme nabídnout: volnou pracovní dobu možnost práce z domu maximální podporu v začátku i průběhu práce zlepšení vlastního zdraví, kondice a vzhledu seberealizaci v oboru osobní rozvoj firemní benefity (odměny za dobře odvedenou práci)
Brigády 800 010 000,-
Legální, rychlá a bezpečná nabídka
Legální, rychlá a bezpečná nabídka půjčky Nabízím půjčky všem občanům České republiky: v rámci pomoci jednotlivcům a firmám se zavazujeme poskytovat finanční pomoc od 20 000 do 2 000 000 Kč i více, podle vašich potřeb a vaší schopnosti splácet. Naše úroková sazba je 3 % ročně s dobou splácení 12 měsíců až 30 let. Email: mariakamakova@seznam.cz
Finance, bankovnictví 20 000,-
Výjezdová jednotka
Pracovní náplň: ochrana a kontrola majetku klienta vyhodnocení problémových situací drobná administrativa aktivní řízení vozidla v rámci Brna a okolí prac. doba 12 hod. směny 7:00-19:00,19:00-7:00 Požadujeme: trestní bezúhonnost dobrá fyzická kondice ŘP sk. B, dlouholetý aktivní řidič dobrá znalost města Brna a blízkého okolí výhodou je praxe v oboru detektivní činnosti či bezpečnostních služeb Nabídka: zaškolení, práci v atraktivním oboru, hodinová sazba až 132Kč/hod. HPP zkrácený nebo poloviční úvazek nebo DPP brigádně příspěvek na dopravu v případě dojíždění Pozice vymezená zaměstnavatelem pro invalidu
Bezpečnost a ochrana dohodou
Vrátný/á Jihlava
Velmi pohodová vrátnice - pracovní náplň: vrátnická činnost,kontrola zaměstnanců a vozidel nenáročné, slouží se ve dvou vrátných pochůzková činnost denní i noční směny 12 hodinové (cca 3směny do týdne) místo pracoviště: Červený Kříž (CTP Park) Požadujeme: čistý rejstřík trestů invalidní důchod dobrá nálada a chuť pracovat Nabídka: Hlavní pracovní poměr, zkrácený úvazek pro invalidu Ostatní jen na DPP (dlouhodobá brigáda) možnost volby směn příspěvek na dopravu pracovní uniforma samozřejmostí mzda 120Kč/hod.+příplatky Poznámka: Pozice vymezená zaměstnavatelem pro invalidní důchodce
Voissy výdělek v eurech
Odpovídejte na otázky za eura výplaty od 5 euro na PayPal jsou pravidelné velká spokojenost konečně něco co funguje. Doporučuji si stáhnout aplikaci jde to tam lepší hezký den
Práce z domu dohodou
Práce z domu- žádné poplatky!
Dobrý den, nabízím ověřenou práci z domu jednoduchá práce bez námahy stačí mít PC nebo telefon a hodinku, dvě času (klidně víc) budete mít neustálou podporu týmu, kdykoliv Vám poradí krásný výdělek už po prvním odpracovaném měsíci žádné MLM
Brigády 10 000,-
Psaní a jiné práce bez poplatků
1. Psaní na počítači - opisování kódů, zobrazování reklam, vyplňování dotazníků a další výdělky bez poplatků přes internet za pěkné peníze. 2. Pro zájemce práce manuální a administrativní. Informace na webové stránce : pracebezpoplatku.blogspot.com
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Nejprodávanější skleníky z polykarbonátu >> Nejprodávanější skleníky z polykarbonátu Kvalitní skleníky z polykarbonátu. Různé velikosti, tloušťky polykarbonátu. Dárek v hodnotě 2990 Kč - automatické okno + základna skleníku. Jedinečná akce do vyprodání zásob !!!
TOTAL aku nářadí >> TOTAL aku nářadí Bezkonkurenční nabídka na trhu. Hodnotné dárky a doprava ZDARMA. Limitovaná akce.
Běžecké pásy + Podložka zdarma >> Běžecké pásy + Podložka zdarma Akční nabídka běžeckých pásů. Pouze na PENZO.cz zdarma doprava + podložka pod pásy + cyklobatoh.

Nabídky práce, brigády. Rubrika nabízí nabídky práce z Prahy, Brna, volná místa z celé ČR. Inzerujte zdarma nabídky práce, brigád.,volná místa, nabídky práce, brigády pro studenty, práce v Praze, práce v Brně

Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist