Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Zlín Práci ve školství, učitelka, lektor, instruktor, školník

Nabídky a poptávky práce ve výuce a vzdělání. Hledáte, nabízíte práci ve školství, doučovatele, lektora, instruktora aj.? Váš inzerát můžete zvýhodnit nebo zvýraznit. Pro pravidelné inzerenty nabízíme VIP účet se spoustou výhod.

Sponzorované odkazy
Stránka: 1.../ 1

Výpis inzerátů

Odborný asistent vysoké š-

Cena: dohodou | 06. 11.
Nabídka
Odborný asistent vysoké školy, univerzity (23114)ve firmě
Plný úvazek v obci Zlín, požadujeme vzdělání Doktorské (vědecká výchova)
Poznámka:Doktorské (vědecká výchova)

kontakt:

telefon:Zlín
...
Přidat do výběru >> kraj: Zlínský, okres: Zlín Zvýhodnit >> Odborný asistent vysoké š- Detail inzerátu ...

Halo?!Zastavte se tady!!

Cena: dohodou | 11. 09.
Nabídka
Uspěšná rozšiřující se firma ve Zlíně hledá nové spolupracovníky na různé pracovní pozice. Nabízíme: práci ve firmě s dlouholetou tradicí, zajímavé platové podmínky, možný profesní i finanční růst, příjemné pracovní prostředí, profesionální přístup. Požadujeme: pozitivní energii, komunikativnost a loajalitu...
Přidat do výběru >> kraj: Zlínský, okres: Zlín Zvýhodnit >> Halo?!Zastavte se tady!! Detail inzerátu ...

VÝUKA ITALŠTINY ZLÍN

Cena: dohodou | 09. 09.
Nabídka
Absolventka magisterského studia italštiny na FF MU s 8letou praxí a studijním pobytem v Itálii nabízí výuku ve Zlíně a blízkém okolí pro zájemce různých pokročilostí i úplné začátečníky, jednotlivce i skupiny. Individuální přístup,časová flexibilita. e-mail: italstina.zlin@centrum.cz...
Přidat do výběru >> kraj: Zlínský, okres: Zlín Zvýhodnit >> VÝUKA ITALŠTINY ZLÍN Detail inzerátu ...

HLÍDÁNÍ DĚTÍ

Cena: dohodou | 11. 08.
Nabídka
Hledám paní na hlídání dětí. Spěchá!!!...
Přidat do výběru >> kraj: Zlínský, okres: Zlín Zvýhodnit >> HLÍDÁNÍ DĚTÍ Detail inzerátu ...

Kurz mlm zdarma

Cena: dohodou | 07. 04.
Nabídka
Naučte se vytvářet spotřebitelské i prodejní sítě, pronikněte do principu síťového a referenčního marketingu. Stáhněte si zdarma z našeho webu informace, které Vám pomohou k úspěchu v tomto kreativním oboru. Více informací v odkazu (www.radostzezivota.danielsikora.biz) nebo mailem....
Přidat do výběru >> kraj: Zlínský, okres: Zlín Zvýhodnit >> Kurz mlm zdarma Detail inzerátu ...
Nabídka
Nabízím doučování německého a českého jazyka ve Zlíně....
Přidat do výběru >> kraj: Zlínský, okres: Zlín Zvýhodnit >> Výuka němčiny a češtiny ve Zlíně Detail inzerátu ...

Doučování - ČJ

Cena: dohodou | 16. 01.
Nabídka
Doučuji český jazyk základní školy, mám zkušenost i s dislektiky. Pomohu se slohovými pracemi, popřípadě s referáty do literatury. Forma douč.: 1 x týdně, nebo domluvou....
Přidat do výběru >> kraj: Zlínský, okres: Zlín Zvýhodnit >> Doučování - ČJ Detail inzerátu ...
Nabídka
Doučím český i anglický jazyk na dálku (Skype). Opravím také české texty či je pomohu přepsat (i z rukopisu či z mluveného slova). tel.: 777106090, e-mail: ijurakova@seznam.cz...
Přidat do výběru >> kraj: Zlínský, okres: Zlín Zvýhodnit >> Doučím český a anglický jazyk na dálku Detail inzerátu ...
1.../ 1
Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Novinky z regionu
Boj s vešmi začal. Rodiče se stále stydí

Zlín - Začátek školního roku = boj s vešmi. Momentálně s nimi zápasí podle hygieniků minimálně rodiny na Zlínsku a Vsetínsku, vyhýbat se však nemusí ani dalším regionům. Školy totiž nejsou povinny parazity ve třídách hlásit. To tam je i hromadné odvšivování, které podle maminek mnohdy pomohlo k rychlejšímu zahubení vší.

On-line rozhovor s primátorem města Zlína Miroslavem Adámkem

Zlín - Ptali jste se Miroslava Adámka, primátora města Zlína, na vše, co vás zajímá. Miroslav Adámek Vám odpovídal v pondělí 8.10.2012 od 10 do 11:00.

ROZHOVORY: Přečtěte si názory kandidátů na hejtmana Zlínského kraje

Zlínský kraj - Již koncem tohoto týdne rozhodneme v krajských volbách o tom, kdo usedne na křeslo Zlínského hejtmana. Máte už jasno koho budete volit? Zlínský deník by vám rád usnadnil rozhodování a proto položil všem kandidátům stejné otázky. Přečtěte si, jak odpovídali.

Letitou koalici považuji za velký problém kraje

Region - Letitá koalice ODS a ČSSD si prý dávala pozor, aby jí nikdo moc nehleděl pod ruce. A právě to považuje za velký problém Zlínského kraje Petr Gazdík, lídr krajské kandidátky Starostů a nezávislých.

Ať část holešovské zóny využijí zemědělci

Region - Ať je část holešovské zóny určena k zemědělským účelům, u bezměrovské křižovatky se investor dopustil fatální chyby a nepřetržitou zubní pohotovost nelze ve Zlíně zajistit. I to zaznělo v předvolebním rozhovoru s LUBOMÍREM NEČASEM, lídrem krajské kandidátky Strany Práv Občanů ZEMANOVCI.

Články
Infrasauny - likvidace skladu >> Infrasauny - likvidace skladu Poslední infrasauny za staré ceny. Využijte slevy až 15%. Doprava zdarma + dárek. Pouze do vyprodání skladu.
Nejprodávanější kompresory >> Nejprodávanější kompresory Kompresory Scheppach, Extol pro domácnosti i firmy. Malé bezolejové i velké olejové s pracovním tlakem 8 bar a více. Bohaté příslušenství ke kompresorům.
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Párty stany všech velikostí a barev >> Párty stany všech velikostí a barev Párty stany 6x14, 6x12, 6x10, 5x8, 4x8 a další. Na výběr až 4 barvy. DOPRAVA ZDARMA + DÁREK.
Štípačky 7 - 12 t s AKCÍ >> Štípačky 7 - 12 t s AKCÍ Horizontální štípačky ušetří spousty práce. V rámci akce ZDARMA Sestavíme, Dopravíme a přihodíme hodnotný Dárek. Extraservis na naše náklady v případě poruchy samozřejmostí!
Štípačky na menší polena >> Štípačky na menší polena Horizontální štípačky na menší polena. Ke štípačům praktický Dárek a Doprava Zdarma. Vše skladem k odeslání.

Zlín - Inzerce práce ve vyúce, vzdělání. Inzeráty práce učitelů, lektorů, instruktorů, doučovatelů jazyka... Hledejte práci, nabízejte práci.,výuka, vzdělání, učitel, profesor, profesorka, instruktor


Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist