Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát
Sponzorované odkazy

Archiv podobných inzerátů Fakturantka

Asistentka-fakturantka

2008-08-20 09:15:05

Přijmeme mladou asistentku - fakturantku se středoškolským vzděláním na HPP. AJ aktivně, NJ pasivně, spolehlivá, pečlivá, komunikativní, učenlivá. Životopisy posílejte e-mailem. Částečná fakturace, asistentská práce pro vedení firmy, správa kancelářské agendy

2008-08-27 12:12:48

Na HPP přijmeme spolehlivou, komunikativní, učenlivou, příjemnou a pečlivou asistentku-fakturantku do mladého kolektivu. Požadujeme středoškolské vzdělání, Aj aktivně, znalost Nj je výhodou. Práce se týká částečné fakturace, asistentská činnost pro vedení firmy a vedení kancelářské agendy.

FAKTURANTKA/ASISTENTKA

2009-03-24 12:31:41

FAKTURANTKU/ASISTENTKU PŘIJMEME DO KANCELÁŘE NA PRAZE 9 RAJSKÉ ZAHRADĚ. FAKTURACE V SYSTÉMU POHODA. NEKUŘÁCKÉ PRACOVIŠTĚ. ZAŠLETE ŽIVOTOPIS.

Administrativní pracovnice, fakturantka

2009-04-12 23:58:24

Popis pracovní pozice: • Vystavování faktur pro odběratele • Vystavování příjemek a výdejek ve skladovém hospodářství (vedení skladové evidence) • Vystavování dodacích listů • Komunikace s dodavatelem a odběratelem Požadované schopnosti a znalosti: • Vzdělání: SŠ ekonomického směru • Praxe v oboru výhodou • Smysl pro zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost • Vůdčí typ s řídícími schopnostmi • Uživatelská znalost práce na PC Nabízíme: • Zajímavou, aktivní práci • Nástupní plat 16.000 – 25.000,- Kč Typ pracovního úvazku: • Hlavní pracovní poměr – 1 pracovní místo • Pracovní doba: 07.30 – 16.00 (možnost upravit dle dohody) Pracovní místo: • Sklad ovoce a zeleniny, Praha 10 Kontakt: Josef Bizoň Tel: 774 711 438 Email: jobi48@seznam.cz

Fakturantka

Fakturantka

2009-06-03 20:55:36

Popis pracovní pozice: FAKTURANTKA • Vystavování faktur a prodejek pro odběratele • Vystavování dodacích listů • Komunikace s dodavatelem a odběratelem Požadované schopnosti a znalosti: • Vzdělání: SŠ ekonomického směru • Praxe v oboru a znalost programu Faktury či Pohoda výhodou • Smysl pro zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost • Vůdčí typ s řídícími schopnostmi, ekonomické myšlení • Uživatelská znalost práce na PC Nabízíme: • Zajímavou, aktivní práci Pracovní doba: 08.00 – 17.00 (včetně přestávky na odpočinek, možnost upravit dle dohody) Pracovní místo: • Sklad ovoce a zeleniny, Praha 10 - Záběhlice, Práčská ul. Nástupní plat 16.000 - 25.000,- Kč Kontakt: Josef Bizoň Tel: 774 711 438 Email: jobi48@seznam.cz

SŠ – hledám práci fakturantka, skladnice i jinou

2009-08-10 22:57:56

SŠ 42 let, hledá práci-fakturantka,skladnice,administrativa, i jinou. 10 let praxe- vedení menšího týmu lidí v oblasti prodeje potravin.výrobků.Velkoobchod i maloobchod. Výborná znalost práce na PC, obsluha kancel.techniky. Řid.průkaz- B, okres Přerov, Kroměříž

Spolehlivá fakturantka, asistentka

2009-10-13 19:01:40

Dobrý den, hledám prostřednictvím tohoto webu zaměstnání jako fakturantka, dispečerka či asistentka. Samozřejmostí je praxe na stejných pozicích. CV napoví více. Nástup možný ihned. Děkuji za nabídky.

Fakturantka

Fakturantka

2009-10-18 18:42:47

Hledám práci v okrese Vyškov jako fakturantka,ve firmě,ve skladu apod.2 roky praxe,spolehlivost,ochota,komunikativnost,příjemné vystupování.34 let.

Prodavačka,Fakturantka

2009-12-14 16:22:57

řijmeme prodavačku - administrativní pracovnici pro sklad Dynamo market - Bohunická 67, Brno - Horní Heršpice. Mzda dohodu, nástup : ihned. Požadavky: znalost práce s Pohodou SQL a e-shopem, zkušenosti s vedením skladového hospodářství, komunikativnost, spolehlivost, flexibilita, vítána znalost sortimentu podlah a dveří. V případě zájmu zašlete svůj životopis s představou o hrubé mzdě a fotem na mail:

Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Nejprodávanější skleníky z polykarbonátu >> Nejprodávanější skleníky z polykarbonátu Kvalitní skleníky z polykarbonátu. Různé velikosti, tloušťky polykarbonátu. Dárek v hodnotě 2990 Kč - automatické okno + základna skleníku. Jedinečná akce do vyprodání zásob !!!
TOTAL aku nářadí >> TOTAL aku nářadí Bezkonkurenční nabídka na trhu. Hodnotné dárky a doprava ZDARMA. Limitovaná akce.
Běžecké pásy + Podložka zdarma >> Běžecké pásy + Podložka zdarma Akční nabídka běžeckých pásů. Pouze na PENZO.cz zdarma doprava + podložka pod pásy + cyklobatoh.

Popis pracovní pozice: FAKTURANTKA • Vystavování faktur a prodejek pro odběratele • Vystavování dodacích listů • Komunikace s dodavatelem a odběratelem Požadované schopnosti a znalosti: • Vzdělání: SŠ ekonomického směru • Praxe v oboru a znalost programu Faktury či Pohoda výhodou • Smysl pro zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost • Vůdčí typ s řídícími schopnostmi, ekonomické myšlení • Uživatelská znalost práce na PC Nabízíme: • Zajímavou, aktivní práci Pracovní doba: 08.00 – 17.00 (včetně přestávky na odpočinek, možnost upravit dle dohody) Pracovní místo: • Sklad ovoce a zeleniny, Praha 10 - Záběhlice, Práčská ul. Nástupní plat 16.000 - 25.000,- Kč Kontakt: Josef Bizoň Tel: 774 711 438 Email: jobi48@seznam.cz,Fakturantka

Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist