Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát
Sponzorované odkazy

Archiv podobných inzerátů qtek 8310 s WIFI

Pracovník pro instalace a servis WiFi přípojek

2008-01-08 09:06:12

Náplň práce: - montže internetu (WiFi) - síťové práce LAN/WAN - servis nových a stávajících klientů - servis PC Požadujeme: - manuální zručnost - znalost WiFi technologie - znalost HW a SW OS Windows - časová flexibilita - spolehlivost - dobrý zdravotní stav (občasná práce ve výškách) - trestní bezúhonost - vlastní vozidlo,ŘP skupiny B Nabízíme: - zaškolení - práci v dynamické společnosti - odpovídající platové podmínky - náročnou ale různorodou práci Kontakt emailem na repair@repair.cz

IBM ThinkPad T42 – WiFi

2008-02-18 23:09:00

IBM ThinkPad T42 – WiFi Procesor (CPU) Intel Pentium-M 1.7 GHz chipová sada Centrino Operační paměť (RAM) 512 MB DDR Pevný disk (HDD) 40 GB Optická mechanika CD-RW/DVD Grafická karta (VGA) ATI Radeon 7500 32 MB, nesdílená Display (LCD) 14.1" TFT, rozlišení 1024x768 Síťové karty 10/100 mBit, WiFi 802.11 b/g, modem 56kBit Zvuková karta ano, 2x reproduktor Porty: 2xUSB, 2xPCMCIA, LPT, VGA, TV-OUT, Irda Operační systém Windows XP Professional Ostatní: Nerozbitný notebook s WIFi

Cisco AIR-ANT2012 6,5dBi wifi anténa 2,4GHz WiFi

2008-07-23 16:58:11

Směrová (diverzitní - výběr signálu ze 2 antén) anténa pro vnitřní/vnější použití (montáž na zeď) se ziskem 6,5dBi, vstupní konektor typu RP-TNC. Dosah cca 51/167m při 11/1Mb/s. Značková original CISCO anténa, nikdy nevyužitá venku. Cena 400,- Kč.

WiFi Bridge 2,4Ghz (2xAP, 2x antena)

2008-08-06 22:51:02

Prodam kompletni WiFi sadu pro obe strany nakonfigurovanou v rezimu Bridge pracujici v pasmu 2,4Ghz. Spoj se chova jako ethernetovy kabel a je transparentni, idealni na rozsireni internetu od kamarada bez reseni dalsich problemu, staci nasmerovat na sebe, zacvaknout ethernetove kabely a jakobyste byli propojeni kabelem. Za bridge je mozne zapojit i dalsi switch a pripojit tak vice pocitacu (nema problem s vetsim mnozstvim MAC adres). Samozrejme neni problem zmenit konfiguraci napriklad na AP-Klient a nebo pouzit obe zarizeni samostatne v rezimu Klient a pripojit se k WiFi poskytovateli internetu. 2x smerova antena PacificWireless 15dB, 2x TL-WA200+ (uvnitr je osvedceny D-link DWL-900AP+), 2x 5m koaxu k antenam vcetne konektoru. Cena za komplet 1900,-. Osobne Brno nebo postou.

Univerzální bezdrátový Router WRT-312-WIFI

2008-09-30 21:29:52

Prodám vyníkající Universální Acces Point /Router 802.11 b/g- bezdrátový WRT-312, 3 plně konfigurovatelném síťová rozhraní, Frekvenční rozsah- :2, 4-2.4835 GHz, externí odpojitelný dipol 2db, napájení: 7, 5 V stejnosměrné 0, 9A- vysokofrekvenční rozsah regulovatelný 8 - 19, 8 dB Led diody. Vyníkající stav, používaný 6 měsíců, v záruce. Při rychlém jednání možná sleva. Více na www.emimi.cz

Prodám několik MDA Qtek 9000

2008-11-26 16:40:26

Prodám několik MDA Qtek 9000. Zařízení jsou plně funkční a v zachvalém stavu. Lze se domluvit a prohlédnout si je v Děčíně. Cena je od 4000,- Kč dle stavu.

Prodám Qtek 9000

2009-01-04 00:26:00

Prodám Qtek 9000. Originální balení vč.příslušenství + náhradní baterii + držák a nabíječku do auta + 2x pouzdro Krusell + 3x ochrannou fólii na displej + kartu SD 512 MB. Displej vždy s ochrannou fólií = 100% stav, plně funkční. Komplet 8.500,- (nové 12/2006 za 24.616,-Kč)

WiFi ADSL modem Huawei EchoLife od O2

2009-02-13 21:48:18

Prodám modem od O2 internet ADSL a O2TV, koupený v 27.06.2008 i se záručním listem. Důvod prodeje je zrušení internetu a stěhování. WiFi ADSL modem Huawei EchoLife od O2. Modem zvládá ADSL2+ (rychlost až 16Mb/s), podporuje WiFi 802.11bg a disponuje 4 ethernetovými porty.  Balení obsahuje: ADSL 2+ Wifi modem Manuál k instalaci a instalační CD Napájecí zdroj Ethernetový kabel Telefonní kabel Záruční list

Qtek 9000

Qtek 9000

2009-03-04 23:02:42

Prodam Qtrk 9000 nova baterie pouzdro cena 2500kč

prodam wifi router D-Link DI-524

2009-03-08 13:44:13

8 mesicu novy, v zaruce, s kupnim dokladem, k osobnemu odberu kdekoliv, kdykoliv v praze, cena 650 nebo dohodou, za rychle jednani sleva.po dohode mozno postou. 608581773 hromki@post.sk Vynikající bezdrátový přístupový bod k síti WiFi kombinovaný s routerem podporuje standardy 802.11b/g. Zařízení umožňuje sdílet připojení k síti nebo k internetu mezi až 253 uživateli, pro vyšší bezpečnost podporuje pokročilé funkce jako NAT, DDNS a další. Obsahuje vestavěný DHCP server pro automatické přidělování IP adres, podporuje 64/128-bitové WEP a WPA šifrování dat nebo možnost webové konfigurace. V přístroji je odnímatelná anténa, samozřejmostí je možnost připojení externí antény. Zabudovaný FireWall disponuje filtrováním MAC, IP a URL adres. Navíc je k dispozici možnost blokování domén. Již samozřejmostí je podpora NAT. Navíc je zařízení kompatibilní s XBOX Live.

qtek 8310 s WIFI

2009-03-09 18:20:06

manuál+krabice CD disk se softwarem 2GB Mini SD karta 2x baterie obě s pořád dostatečnou kapacitou kdy můžete být i týden bez nabíječky USB datový kabel Nápájecí kabel je pro UK zásuvku nutno použít redukci která není součástí, jinak lze dobíjet pomocí USB handsfree stereo sluchátka Windows mobile 6.1 trošku hůře reaguje tlacitko start více info zde: http://www.mobilmania.cz/Testy/Qtek-8310-kterak-prcek-porazil-obry-velky-test/sc-20-sr-1-a-1111547/default.aspx

Prodám ADSL wifi modem

2009-03-13 13:31:25

Prodám ADSL wifi modem D-LINK G664T, 4-portovým 10/100 Mb/s Switchem a Access Pointem podporující normu 802.11g 54 Mbit pro bezdrátové sdílení Internetu; Porty - 1x RJ-11 (pro připojení k telefonní lince), 4x 10/100 BASE-TX LAN (pro připojení k PC); Antény - odpojitelná se ziskem 2 dbi, SMA konektor pro připojení externí antény; Standardy - 802.11g; Přenosová rychlost - 11 / 22 / 54 Mbit; Zabezpečení - 256 bit WEP; Konfigurace - prostřednictvím WWW rozhraní, Telnetu; Vestavěný firewall - NAT; Podpora VPN protokolů - L2TP, PPTP, IPsec pass-through; Podporuje DMZ a Virtual Server Mapping; Bridged/Routed - Ethernet přes ATM, klasický IP přes ATM, PPP přes ATM, PPP přes Ethernet; Podpora SPI, jako nový málo použivaný, super stav. Důvod prodeje - přešel jsem k jinému poskytovateli. Cena 300,- Kč - možno i dobírkou, Tel.: 777643676

PRODÁM ASUS P535 S GPS A WIFI

2009-03-20 11:53:41

PRODÁM TENTO VÝKONNÝ MOBILNÍ TELEFON S GPS NAVIGACÍ.TELEFON MÁ KOMPLET PŘÍSLUŠENSTVÍ VČ. 2GB PAMĚTOVÉ KARTY.ZÁRUKA JEŠTĚ PLATÍ.KOUPEN V SERVISOVANÉM OBCHODĚ V PRAZE.DODÁM S KOŽENÝM POUZDREM ASUS. STAV SUPER,JEN LEHKÉ ODĚRKY Z BOKU OD BĚŽNÉHO UŽÍVÁNÍ,ALE NENÍ TO ŽÁDNÁ VIDITELNÁ ZÁVADA. CENU NABÍDNĚTE-KOUPEN ZA 12TIS,STÁLE SE DRŽÍ.UPŘEDNOSTNUJI OSOBNÍ PŘEDÁNÍ V PRAZE ŽÁDNÉ PODVODNÉ POSÍLÁNÍ APOD.

Wifi sada

Wifi sada

2009-03-22 14:09:27

Prodám wifi sadu: AP Ovislink WL-5460AP, 12 dBi anténu WaveRF a 5m Pigtail kabel. Vše jako nové, používané pouze uvnitř. Přidám i 3 UTP kabely.

QTEK 9090

QTEK 9090

2009-05-10 21:56:39

Prodám MDA III Qtek 9090 s mobile windous 6. Lehce ošoupaný, ale plně OK. Na displeji ochr. folie. Spěchá. Rychle = sleva.

Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Nejprodávanější skleníky z polykarbonátu >> Nejprodávanější skleníky z polykarbonátu Kvalitní skleníky z polykarbonátu. Různé velikosti, tloušťky polykarbonátu. Dárek v hodnotě 2990 Kč - automatické okno + základna skleníku. Jedinečná akce do vyprodání zásob !!!
TOTAL aku nářadí >> TOTAL aku nářadí Bezkonkurenční nabídka na trhu. Hodnotné dárky a doprava ZDARMA. Limitovaná akce.
Běžecké pásy + Podložka zdarma >> Běžecké pásy + Podložka zdarma Akční nabídka běžeckých pásů. Pouze na PENZO.cz zdarma doprava + podložka pod pásy + cyklobatoh.

manuál+krabice CD disk se softwarem 2GB Mini SD karta 2x baterie obě s pořád dostatečnou kapacitou kdy můžete být i týden bez nabíječky USB datový kabel Nápájecí kabel je pro UK zásuvku nutno použít redukci která není součástí, jinak lze dobíjet pomocí USB handsfree stereo sluchátka Windows mobile 6.1 trošku hůře reaguje tlacitko start více info zde: http://www.mobilmania.cz/Testy/Qtek-8310-kterak-prcek-porazil-obry-velky-test/sc-20-sr-1-a-1111547/default.aspx,qtek 8310 s WIFI

Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist