Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Práci ve školství, učitelka, lektor, instruktor, školník

Nabídky a poptávky práce ve výuce a vzdělání. Hledáte, nabízíte práci ve školství, doučovatele, lektora, instruktora aj.? Váš inzerát můžete zvýhodnit nebo zvýraznit. Pro pravidelné inzerenty nabízíme VIP účet se spoustou výhod.

Sponzorované odkazy
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15.../ 36

Výpis inzerátů

Studium ve Skandinavii,

Cena: dohodou | 16. 09. 2013
Nabídka
Hledáme dobrovolníky do Afriky/Asie - mezinárodní tým spolupracovníků, cestování (možnost práce v Botswaně, Zambii, Malawi, Mozambiku či Indii - práce s dětmi, v zemědělství, pomoc při školení učitelů, hygiena a výchova ke zdraví, ochrana životního prostředí apod.).
Program: 6 měsíců studia, 3 měsíce práce, 3 měsíce cestování do Afriky/Asie pozemní dopravou, 6 měsíců dobrovolnické práce s kapesným na projektu v Africe/Indii, 6 měsíců závěrečných studií, prezentací a zkoušek k získání A-certifikátu. Ubytování i strava zajištěna. Zkušenosti nevyžadovány, alespoň pokročilá znalost AJ nutná, touha cestovat, studovat a poznávat ideální!
...
Přidat do výběru >> celá Česká republika Zvýhodnit >> Studium ve Skandinavii, Detail inzerátu ...

učitel 1.stupně ZŠ

Cena: dohodou | 16. 09. 2013
Nabídka
Učitel 1. stupně ZŠ nabízí pomoc při doučování dětí (bez rozdílu mateřského jazyka), či při přípravě na přijímací zkoušky na nižší stupeň gymnázia....
Přidat do výběru >> kraj: Ústecký Zvýhodnit >> učitel 1.stupně ZŠ Detail inzerátu ...

KVALITNÍ SOUKROMÉ LEKCE ANGLIČTINY

Cena: 150 ,-Kč | 26. 08. 2013
Nabídka
Učitel anglického jazyka s více 8-letou praxí nabízí soukromé lekce pro úplné začátečníky až po pokročilé (A0-C1). Jsem absolventem Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Odbornost mohu zaručit jazykovými certifikáty, jako jsou mezinárodní cambridgeské zkoušky FEC a státní jazykový zkoušky (s vyznamenáním).
Výuka je vhodná pro všechny věkové kategorie, děti i dospělé, žáky ZŠ, studenty SŠ, VŠ, pracující a vytížené, jazykové nadšence.
Uplatňuji individuální přístup šitý na míru.
Lekce zaměřeny podle konkrétních přání: procvičení gramatiky, konverzace, příprava k mezinárodním i státním jazykovým zkouškám, běžné doučování, maturita, přijímací zkoušky na SŠ nebo VŠ aj.
Hodiny mohou probíhat u Vás doma, v mé učebně, popř. na jiném vhodném místě v Olomouci a okolí. Běžně učím i přes Skype. Veškeré učební materiály v ceně. Možnost individuální i skupinové výuky. Případné dotazy rád zodpovím. Uvedená cena je za 60 min.
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Olomouc Zvýhodnit >> KVALITNÍ SOUKROMÉ LEKCE ANGLIČTINY Detail inzerátu ...

Výuka portugalštiny

Cena: 400 ,-Kč | 23. 08. 2013
Nabídka
Nabízím výuku (brazilské) portugalštiny pro mírně pokročilé až konverzaci pro pokročilé.

Budete se učit tempem které vám vyhovuje bez stresu u vás doma (Praha a okolí) nebo dle dohody.

Jsem mladý přátelský rodilý Brazilec, pocházím ze Sao Paulo. Žiji v centru Prahy a mluvím zatím jen anglicky. Potřebnou literaturu můžu zajistit dle potřeby zdarma. Cena dohodou.
...
Přidat do výběru >> kraj: Hlavní město Praha Zvýhodnit >> Výuka portugalštiny Detail inzerátu ...

Detektiv koncipient, Strážný

Cena: dohodou | 22. 08. 2013
Nabídka
Rekvalifikační kurzy v hodnotě 10.000,- Kč zdarma
Strážný /68-008-E/
Uplatnění:
• Strážný
• Vrátný
• Zaměstnanec bezpečnostní agentury
Detektiv koncipient /68-009-M/
Uplatnění:
• Detektiv obchodu
• Osobní ochránce
• Soukromý detektiv
• Hotelový detektiv

Místo konání – Pardubice, Jana Palacha 288
Termín konání – měsíc ZÁŘÍ 2013
...
Přidat do výběru >> kraj: Pardubický Zvýhodnit >> Detektiv koncipient, Strážný Detail inzerátu ...

Nejlepší učitelé angličtiny

Cena: dohodou | 21. 08. 2013
Nabídka
Tvoříme nejlepší tým v ČR. Přidejte se k nám!
Společnost LITE se více jak 16 let zabývá netradiční a velice efektivní výukou angličtiny. V současné době hledá schopné a doposud úspěšné lidi pro pobočku JIHLAVA a PELHŘIMOV.

Nepotřebujete pedagogické vzdělání ani praxi!

Požadujeme:
1. výbornou znalost angličtiny a ochotu se vzdělávat.
2. časovou flexibilitu.
3. samostatnost a zodpovědnost za vlastní výsledky.
4. dobré komunikační schopnosti.
Nabízíme:
1. týmovou spolupráci.
2. přátelský mladý kolektiv.
3. výbornou příležitost profesního i osobního rozvoje a růstu.
4. unikátní a přesné know-how osvědčené ve světě i v ČR.

Svůj životopis pošlete na e-mail....
Přidat do výběru >> kraj: Vysočina, okres: Jihlava Zvýhodnit >> Nejlepší učitelé angličtiny Detail inzerátu ...

Technik BOZP, Manažer BOZP

Cena: 1 ,-Kč | 20. 08. 2013
Nabídka
Vzdělávací programy Technik BOZP a Manažer BOZP. Školení v Hradci Králové. Pro prvních 10 účastníků zdarma....
Přidat do výběru >> kraj: Královéhradecký, okres: Hradec Králové Zvýhodnit >> Technik BOZP, Manažer BOZP Detail inzerátu ...

Pedagog

Cena: dohodou | 01. 08. 2013
Nabídka
VOŠ CR a MOS hledá kvalifikovaného pedagoga na výuku předmětů Dějiny teritorií a Cestovní ruch a kultura. Pokud máte předpoklady a zájem o tuto pozinci, kontaktujte nás....
Přidat do výběru >> kraj: Hlavní město Praha, okres: Praha 7 Zvýhodnit >> Pedagog Detail inzerátu ...

Lektor

Cena: dohodou | 24. 07. 2013
Nabídka
Hledáme spolupracovníky-lektory a vedoucího kurzu pro výuku v rekvalifikačních kurzech v oboru Skladník a Pokladní. Možnost na DPP, nebo fakturaci. Podmínka: pedagogické vzdělání a praxe v uvedených oborech. Termín náastupu od 2.9.2013, místo konání teoretické výuky Praha 7-Holešovice....
Přidat do výběru >> kraj: Hlavní město Praha, okres: Praha 7 Zvýhodnit >> Lektor Detail inzerátu ...

Doučování AJ a jiných předmětů

Cena: 150 ,-Kč | 23. 05. 2013
Nabídka
Jsem učitelka na ZŠ, momentálně na MD. Doučuji angličtinu studenty základních i středních škol, pomáhám s přípravou k maturitě. U sebe doma, popř. v domácím prostředí studenta. Mohu doučovat i jiný předmět....
Přidat do výběru >> kraj: Karlovarský, okres: Sokolov Zvýhodnit >> Doučování AJ a jiných předmětů Detail inzerátu ...

učitelka hudby

Cena: 200 ,-Kč | 22. 05. 2013
Nabídka
Jsem studentkou Pražské konzervatoře, obor viola. Nabízím hodiny klavíru(začátečníci), houslí, violy a hudební nauky (všechny stupně vzdělání). Mohu dojíždět do všech částí Prahy. Cena je 200 korun za jednu vyučovací hodinu....
Přidat do výběru >> kraj: Hlavní město Praha, okres: Hlavní město Praha Zvýhodnit >> učitelka hudby Detail inzerátu ...

Učitel Českého jazyka

Cena: 1 000 ,-Kč | 20. 05. 2013
Nabídka
Vydavatelství TAKTIK hledá učitele českého jazyka pro 8 nebo 9 ročník s praxí na zkontrolování úloh z nového pracovního sešitu.

Práce je honorována. Termín od 22/05 do 24/05.

...
Přidat do výběru >> kraj: Hlavní město Praha, okres: Hlavní město Praha Zvýhodnit >> Učitel Českého jazyka Detail inzerátu ...

Lektor/ka angličtiny

Cena: dohodou | 05. 05. 2013
Poptávka
Hledáme zkušené lektory angličtiny, kteří by měli zájem o spolupráci s naší jazykovou školou v podobě výuky individuálních a firemních kurzů od léta/podzimu 2013. Dále hledáme spolupracovníky pro překladatelské služby AJ-ČJ a ČJ-AJ. Spolupráce možná na DPČ nebo smluvně s OSVČ....
Přidat do výběru >> kraj: Hlavní město Praha, okres: Hlavní město Praha Zvýhodnit >> Lektor/ka angličtiny Detail inzerátu ...

Ucitelka AJ NJ

Cena: dohodou | 05. 05. 2013
Poptávka
Hledám místo učitele AJ, NJ. Statní jazykové zkoušky z obou jazyku. Aprobace AJ, NJ pro 2. stupeň ZŠ. Plzeň a blízké okolí....
Přidat do výběru >> celá Česká republika Zvýhodnit >> Ucitelka  AJ NJ Detail inzerátu ...

Ruština s rodilým mluvčím přes Skyp

Cena: dohodou | 01. 05. 2013
Nabídka
Potřebujete zlepšit znalosti Ruštiny? Rodilá mluvčí s vysokoškolským vzděláním pedagogického směru a dobrou znalostí českého jazyka nabízí kvalitní výuku ruského jazyka. Výuka je pro zájemce všech úrovní. Hodinu individuálně přizpůsobuji Vašim požadavkům a úrovni (gramatika, tématické zaměření, konverzace, poslech atd.) Na výuku vlastním živnostenský list. Pro firmy je možná fakturace.
45 min.–100 Kč. / 60 min.–150 Kč / 90 min.–200 Kč.

...
Přidat do výběru >> celá Česká republika Zvýhodnit >> Ruština s rodilým mluvčím přes Skyp Detail inzerátu ...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15.../ 36
Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Jak vybrat běžecký pás? >> Jak vybrat běžecký pás? Je pro vás pravidelné chození do tělocvičny nepředstavitelné? Pořiďte si domů vlastního pomocníka, na kterém si každou volnou chvíli můžete protáhnout tělo a dobít energii.
Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. >> Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. Několik tipů a rad při výběru eliptického trenažeru
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Volné reklamní místo >> Volné reklamní místo Chcete u nás inzerovat? Nabízíme volné místo pro PR článek. Klikněte pro více informací.
Grily Weber v akci >> Grily Weber v akci Oblíbené grily značky Weber na dřevěné uhlí, plynové nebo elektrické. Široký výběr, Dárek zdarma, Doprava zdarma.
Nejprodávanější kompresory >> Nejprodávanější kompresory Kompresory Scheppach, Extol pro domácnosti i firmy. Malé bezolejové i velké olejové s pracovním tlakem 8 bar a více. Bohaté příslušenství ke kompresorům.
Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství >> Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství Nářadí za akční ceny + dárek zdarma. Doprava nad 2900 Kč zdarma.
Štípačky na menší polena >> Štípačky na menší polena Horizontální štípačky na menší polena. Ke štípačům praktický Dárek a Doprava Zdarma. Vše skladem k odeslání.

Inzerce práce ve vyúce, vzdělání. Inzeráty práce učitelů, lektorů, instruktorů, doučovatelů jazyka... Hledejte práci, nabízejte práci.,výuka, vzdělání, učitel, profesor, profesorka, instruktor


Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace