Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Liberec Nabídky práce, brigády, Praha, Brno, Ostrava

Nabídky práce, brigád z celé ČR. Brigády a práce z Prahy, Brna, Ostravy a jiných regionů. Inzerce úřadů práce, firem a jiných subjektů, hledající pracovníky, brigádníky. Inzerce je zdarma. Inzerát práce, brigády můžete zvýraznit nebo zvýhodnit. Pro pravidelné inzerenty, pracovní agentury nabízíme VIP účet se spoustou výhod.

Sponzorované odkazy

Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Účetní společenství vlastníků
Účetní společenství vlastníků zodpovídá za vedení účetnictví a daní společenství vlastníků, dodržování účetních postupů dle zákona o účetnictví a daňových zákonů, podle pokynů společenství vlastníků nakládá s jejich účty. Požadujeme min. SŠ vzdělání ekonomického směru vynikající znalost účetnictví pečlivost a spolehlivost vysoké pracovní nasazení dobrá znalost práce na PC praxe v oblasti správy nemovitostí vítána Nabízíme práci na HPP v příjemném kolektivu odpovídající platové podmínky zaměstnanecké výhody: stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dovolenou a další benefity pružnou pracovní dobu dobré zázemí rozvíjející se společnosti s dlouholetou tradicí místo výkonu práce v centru Liberce vhodné i pro absolventy nástup ihned nebo dle domluvy
Finance, bankovnictví dohodou
Přivýdělek
Hledáme šikovné kolegy do týmu v obchodní oblasti oboru zdravého životního stylu. Možnost dlouhodobého uplatnění i na přivýdělek k zaměstnání, k MD, ke studiu, vše formou on-line práce na dálku. Nabízíme kompletní odborné zaškolení v oboru, flexibilní pracovní dobu, práci bez dojíždění a bez šéfa, výdělky s možností růstu. Požadujeme zájem o obor, ochotu vzdělávat se, práci min 10 hod/ týdně, zodpovědnost..
Administrativa dohodou
Finanční pomoc
Ty jsou osoby bez zaměstnání nebo nezaměstnanosti, CDD, CDI, prozatímní, V obtížné finanční situaci, Surendettements, uvízl banka, Investor, obchodník, kteří chtějí získat návratnost na vlastní kapitál ? Žádné starosti si dělat, jsem dal k dispozici své znalosti, aby vám pomohl najít úvěr, který vám vyhovuje nejlépe a vše, co v rozmezí od 2 000 eur do 500 000 eur, úroková sazba z úvěrů je 2,50% na celkovém úvěru a podmínky úvěru, které nabízíme, jsou velmi jednoduché. Kontaktujte mě, jak získat úvěr rychle a spolehlivé !
Finance, bankovnictví 5 000,-
Průběh dav se pohybuje od 1 roku do
Potřebujete peníze dočasně a rychle? Průběh dav se pohybuje od 1 roku do 30 let. Vypůjčené částky se pohybují mezi 5 000 a 1 500 000 eur. Výhody na první pohled: Máte peníze přímo do 24 hodin na váš bankovní účet - Nemusíte předkládat roční údaje ve finančních zprávách - Podmínky jsou flexibilní, můžete splatit, pokud to vyhovuje vám
Finance, bankovnictví 20 000,-
Montážní dělník strojů a zařízení
NÁPLŇ PRÁCE : - zpracovávání jednoduchých náčrtků k doplnění zadaného technologického postupu - rozměřovávání a orýsovávání materiálů - ruční opracovávání strojních součástí pilováním, řezáním, sekáním, rovnáním, ohýbáním, vrtáním a vystružováním, řezání závitů - strojní obrábění součástí soustružením, frézováním, broušením apod. - sestavování částí strojů a strojních zařízení spojováním šrouby, nýty, pájením a svařováním - sestavování výrobních, energetických a dopravních a dalších strojů včetně programově řízených strojů, linek a zařízení - provádění funkčních zkoušek strojů a zařízení - ošetřování a údržba používaných nástrojů, nářadí, strojů, zařízení a dalších pomůcek. Požadujeme - znalost čtení výkresové dokumentace - praxe ve strojírenské firmě výhodou - manuální zručnost, - samostatnost Nabízíme -naše zkušenosti - férové finanční ohodnocení - příjemný kolektiv
Strojírenství dohodou
NABÍZÍM BRIGÁDU
Hledáme spolehlivého brigádníka do zavedené prodejny tabáku v centru Liberce. SPĚCHÁ !!!!
Brigády dohodou
Operátor CNC, soustružník, frézař
Obsluha a seřizování CNC stroje a provádění prací, které jsou potřebné pro obrábění materiálu (broušení, vrtání, soustružení, frézování, ...). Během práce je potřeba určit vhodné parametry řezu, sestavit nástroje a materiál, seřídit funkci stroje, upnout a vyrovnat obráběné části materiálu i nástroje. Požadujeme -chuť pracovat -zodpovědnost -spolehlivost -pečlivost -časovou flexibilitu -manuální zručnost -samostatnost -praxe s obsluhou a seřizováním CNC -dobrá orientace ve výkresové dokumentaci Nabízíme -zázemí mladé dynamicky se rozvíjející firmy -velmi dobré platové podmínky
Hledám práci
Hledám práci jako řidič b zkušenosti na dodávce po Evropě 5 let spolehlivost nástup ihned
Doprava dohodou
Junior účetní
spolupráce při účtování prvotních dokladů několika společností působících v oblasti služeb vystavování a účtování faktur za služby, prodej zboží zastupování nadřízené kolegyně v době nepřítomnosti
úver ponúkajú zadarmo na slovensko
úver ponúkajú zadarmo na slovensko Dobrý den, Najmä ponúkam pôžicky 1000 € - 500,000 € až niekto schopný splácat to s úrokmi má nízke sadzby vo výške 3%. Sme jednotlivci, ktorí ponúkajú pôžicky medzi Jednotlivcami vážne, kto potrebuje pre malé a stredné podniky, tu je môj e-mail: stefan.korcon@gmail.com Prosím, dajte nám pokracovanie na túto správu
Finance, bankovnictví 200 000,-
KONSTRUKTÉR ve 3D programu Inventor
Jsi šikovným absolventem technického směru, nebo zkušený konstruktér s praxí ? Hledáme každého , kdo našel svůj talent a chce se uplatnit jako konstruktér. Hledáme kreativního člověka , který chce pracovat pro mladou , dynamicky se rozvíjející společnost . Pokud jsi se v popisu našel, neváhej mi poslat své CV . Náplní práce: - komunikace se zákazníky - konstrukce přidělených projektů ( svařené a montované konstrukce, jednoúčelové stroje, měřící přípravky, pneumatika, automatizace ) -cenové nabídky konstrukčních prací včetně použitých konstrukčních prvků Požadujeme : - znalost programu 3D INVENTOR - dobré komunikační schopnosti - samostatnost - odpovědný přístup - ochota dále se rozvíjet - schopnost týmové spolupráce - flexibilita - kreativita - cit pro detail Nabízíme: -naše zkušenosti -férové finanční ohodnocení -příjemný kolektiv Kontakty: E-mail: info@heltech.cz Tel . : 774 865 302
Paní/slečna na úklid
Hledáme paní/slečnu na úklid rodinného domu. Běžný úklid, jaký děláte i doma. Jsme mimo dosah MHD, vlastní auto NEZBYTNÉ, benzín proplatíme. Prosím pište sms nebo volejte na 733 711 248.
Student/ka na doučování
Hledáme šikovného studenta/studentku na doučování 9ti letého chlapce - nic složitého, 4. třída. Někoho, kdo umí učivo podat hravou formou tak, aby ho to bavilo. Kluk je naprosto bezproblémový, miluje sport a pohyb a moc ho nebaví škola :-). Prosím pošlete sms nebo zavolejte 733 711 248.
hledám brigádníka
Hledám brigádníka na drobné údržbářské práce na zahradě a kolem domu.
Brigády 100,-
Přijmeme kadeřnice,kadeřníky.
Kadeřnictví Madman (OC Géčko Liberec) přijme kadeřnice na HPP. S vlastním ŽL a brigádníky. Praxe vítána. Kontaktní osoba tel. : 602 104 104 (702 800 100). Nástup možný od 15.5.2016.
Ostatní práce a brigády dohodou
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Jak vybrat běžecký pás? >> Jak vybrat běžecký pás? Je pro vás pravidelné chození do tělocvičny nepředstavitelné? Pořiďte si domů vlastního pomocníka, na kterém si každou volnou chvíli můžete protáhnout tělo a dobít energii.
Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. >> Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. Několik tipů a rad při výběru eliptického trenažeru
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Volné reklamní místo >> Volné reklamní místo Chcete u nás inzerovat? Nabízíme volné místo pro PR článek. Klikněte pro více informací.
Grily Weber v akci >> Grily Weber v akci Oblíbené grily značky Weber na dřevěné uhlí, plynové nebo elektrické. Široký výběr, Dárek zdarma, Doprava zdarma.
Nejprodávanější kompresory >> Nejprodávanější kompresory Kompresory Scheppach, Extol pro domácnosti i firmy. Malé bezolejové i velké olejové s pracovním tlakem 8 bar a více. Bohaté příslušenství ke kompresorům.
Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství >> Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství Nářadí za akční ceny + dárek zdarma. Doprava nad 2900 Kč zdarma.
Štípačky na menší polena >> Štípačky na menší polena Horizontální štípačky na menší polena. Ke štípačům praktický Dárek a Doprava Zdarma. Vše skladem k odeslání.

Liberec - Nabídky práce, brigády. Rubrika nabízí nabídky práce z Prahy, Brna, volná místa z celé ČR. Inzerujte zdarma nabídky práce, brigád.,volná místa, nabídky práce, brigády pro studenty, práce v Praze, práce v Brně

Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist