Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Jihomoravský Nabídky práce, brigády, Praha, Brno, Ostrava

Nabídky práce, brigád z celé ČR. Brigády a práce z Prahy, Brna, Ostravy a jiných regionů. Inzerce úřadů práce, firem a jiných subjektů, hledající pracovníky, brigádníky. Inzerce je zdarma. Inzerát práce, brigády můžete zvýraznit nebo zvýhodnit. Pro pravidelné inzerenty, pracovní agentury nabízíme VIP účet se spoustou výhod.

Sponzorované odkazy

Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

BRIGÁDA I PRÁCE
Hledám dva aktivní a komunikativní členy/členky do mého týmu pro Německou obchodní společnost. 30 let úspěšná pozice na trhu. Jedná se o distribuci rychloobrátkové zboží nejlepší kvality a přírodních doplňků stravy. Nejlépe z Jihomoravského kraje u ostatních krajů záleží na možnosti přijet na pohovor, 2-3x na vstupní školení, využívat školení přes PC či video. Nemusíte nic měnit na tom čemu se věnujete nyní. můžete to využít jako další finanční příjem při práci nebo podnikání. Sdudenti to můžou využít jako dlouhodobou brigadu.
Brigády dohodou
Hledám práci prodavače-tabáku.
Hledám práci jako prodavač v Tabáku.Jsem inv.duchodce 39letý a hledám na denní kratký dlouhý týden,8h nebo 12tky,nebo jakkoliv přes den na prodej tabáku i potravin v Brně. Zkušenosti a praxi mám.Jsem bezúhonný,slušný a spolehlivý člověk.Hlavně dlouhodobě děkuji za nabídky.Celkem spěchám potřebuji pracovat.
Obchod, prodej dohodou
Servírka/číšník
Do zcela nově zrekonstruované restaurace přijmeme na HPP servírku nebo číšníka. Chceš pracovat ve zcela novém prostředí, přátelském kolektivu a mít práci nejenom v létě, ale i v zimě? Pokud máš zájem, tak se nám ozvi na tel. číslo 737 061 016 nebo na e-mailu restaurace@pavlov-dovolena.cz. Odměna: 100 Kč/hodinu Místo: Restaurace-penzion Pálava, 23. dubna, Pavlov
Pohostinství 100,-
poskytuje rychlé půjčky mezi konkré
V roce 2018 Využijte nejlepší podmínky financování pro vaše projekty obecně( nákup auta, bydlení, vzdělání pro své děti atd...). Financování všech svých projektů s úvěry mezi jednotlivci Budovat své bohatství a zároveň snížit své daně. Připravit se na budoucnost máme úroková sazba, kterou budete potřebovat ! Pokud máte zájem, prosím, Kontaktujte mě, takže jsem může vám pomoci vyřešit vaše finanční problémy.
Finance, bankovnictví dohodou
Administrativa pro osoby znevýhodně
 Přijmeme kolegu/kolegyni do kanceláře. Místo je určeno pro osobu zdravotně znevýhodněnou s invalidním důchodem. Výhodou je praxe v personalistice. Jedná se o klasickou administrativní činnost, práce s PC - znalost Word, Excel NUTNÁ, zadávání inzerce, základy personalistiky, zkušenost s vystavováním smluv a dohod vítána. Práce na HPP, pěkné prostředí
Administrativa dohodou
Hodinový manžel-Brno-levně.
Klasické domácí práce,i zámečnické,opravy všeho druhu beru jen 200 na hodinku,žádné příplatky ani jízdné!! Jsem solidní a zručný,spolehlivý a neřeknu nikdy že nemám čas!
Servisní služby 200,-
hledám zámečníky
hledám 2 zámečníkya 2 klempíře- spolehlivé
Strojírenství dohodou
Hledám ženu na spolupráci BRNO.
Přijmu dívku-ženu Brno. Na dopoledne na sex ve třech nebo jen samostatně.pojedeme na pul to je fér,na věku stavu nesejde. BYT MÁM nedaleko centra. Nemusíš platit nájem,hygienické pomůcky,kondomy o vše se postarám.Zkušenosti mám v tomto oboru asi 10let.Jsem profesionál.tak pojd vyděláme společně. Dáme kafe a domluvíme se.
Ostatní práce a brigády dohodou
Technik
Dobrý den, z důvodu rozšíření stávajícího týmu kolegů společnosti NetFree se sídlem ve Slavkově u Brna, hledáme nového kolegu na pozici „TECHNIK“ Vašim hlavním úkolem na této pozici bude: • Kvalitní instalace a výstavba aktivních i pasivních prvků distribuční sítě • Připojování zákazníků do sítě • Konfigurace koncových zařízení • Diagnostika poruch na distribuční síti i u zákazníka a jejich řešení Co by Vám nemělo chybět: • Základní znalost TCP/IP + metalických sítí a strukturované kabeláže • ŘP sk. B a ochota cestovat v rámci regionu • Schopnost práce ve výškách • Preciznost a svědomitost • Manuální zručnost • Dobré komunikační dovednosti • SŠ nebo SOU v oboru elektro nebo příbuzném Vaší výhodou bude: • Zkušenost s telekomunikacemi, sítěmi a IP protokolem • Vyhláška č. 50 § 6 Co Vám můžeme nabídnout: • Atraktivní práci v terénu • Zaškolení a podporu zkušených kolegů • Nástup možný ihned • Množství zaměstnaneckých výhod
Telekomunikace dohodou
Prodavač/ka ve vinotéce
Do vinoteky v Brně Bystrci přijmeme prodavačku. Mzda 100kč/ hod.
Brigády 100,-
- Investiční úvěr,
Finanční Půjčky Obracím se na všechny jednotlivce, kteří potřebují pro své skutečnosti podíl, že jsem se poskytuje půjčky peněz od 2000€ 550.000€ na všechny osoby, schopni splácet to s úrokovou sazbou 2,5% ročně a čas v rozmezí od 1 do 144 měsíců, v závislosti na požadované částky. Dělám to v následujících oblastech :, Půjčky Finanční, - Úvěr na nemovitost, - Auto úvěr, - Konsolidaci dluhu, - Splacení úvěru, - Osobní půjčky,
Finance, bankovnictví 15 000,-
Pracovník bezpečnostního dohledu di
Náplň práce: - Práce na PC, základní administrativa - Sledování, vyhodnocování monitorování - Koordinace zásahových vozidel - Komunikace s klienty/techniky PCO - Nepřetržitý provoz Nabízíme: - Dlouhodobé zaměstnání ve stabilní společnosti na HPP - Vhodné pro OZP - není podmínka - Místo výkonu - Brno - 91 Kč/hod + příplatky
Bezpečnost a ochrana dohodou
Pomocné kuchařky,kuchaře,rozvoz jíd
Hledáme kuchařky i na pomocné práce do kuchyně, možnost pracovní smlouva, brigádně i na přivýdělek. Znojmo, tel:603584043
Ostatní práce a brigády 1,-
Obchodní referent
Náplň práce - komunikace se zákazníky a řešení jejich požadavků - vyhledávání nových obchodních kontaktů - zpracování příslušné administrativy – uzavírání smluv - cestování za klienty – nutný řidičský průkaz sk. B Požadujeme - chuť obchodovat, pracovitost a vytrvalost - reprezentativní vystupování - pečlivost, spolehlivost a flexibilitu - ukončené SŠ/SOŠ - čistý trestní rejstřík Nabízíme - motivační platové ohodnocení - pracovní doba dle tvých časových možností - práce v české úspěšné a stabilní společnosti - dlouhodobou spolupráci - možnost dalšího vzdělávání
Obchod, prodej 30 000,-
ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE/POKLADNÍ
Pro svoji prodejnu v Brně hledáme schopné a ambiciózní pracovníky na pozici: ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE / POKLADNÍ Náplň práce: -markování zboží na pokladně -sjednávání splátkových smluv -administrativa spojená s chodem prodejny (pošta, tisk cenovek, vedení dokumentace prodejny) -doplňkový prodej Požadujeme: -SŠ vzdělání s maturitou nebo 3 roky praxe se sepisováním splátkových smluv -znalost práce na PC -komunikační schopnosti a příjemné vystupování -orientaci na zákazníka -zodpovědnost -trestní bezúhonnost Nabízíme: -zázemí silné české společnosti -propracovaný systém zaškolení -možnost osobního a profesního růstu -možnost nástupu IHNED
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Jak vybrat běžecký pás? >> Jak vybrat běžecký pás? Je pro vás pravidelné chození do tělocvičny nepředstavitelné? Pořiďte si domů vlastního pomocníka, na kterém si každou volnou chvíli můžete protáhnout tělo a dobít energii.
Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. >> Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. Několik tipů a rad při výběru eliptického trenažeru
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Volné reklamní místo >> Volné reklamní místo Chcete u nás inzerovat? Nabízíme volné místo pro PR článek. Klikněte pro více informací.
Grily Weber v akci >> Grily Weber v akci Oblíbené grily značky Weber na dřevěné uhlí, plynové nebo elektrické. Široký výběr, Dárek zdarma, Doprava zdarma.
Nejprodávanější kompresory >> Nejprodávanější kompresory Kompresory Scheppach, Extol pro domácnosti i firmy. Malé bezolejové i velké olejové s pracovním tlakem 8 bar a více. Bohaté příslušenství ke kompresorům.
Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství >> Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství Nářadí za akční ceny + dárek zdarma. Doprava nad 2900 Kč zdarma.
Štípačky na menší polena >> Štípačky na menší polena Horizontální štípačky na menší polena. Ke štípačům praktický Dárek a Doprava Zdarma. Vše skladem k odeslání.

Jihomoravský kraj - Nabídky práce, brigády. Rubrika nabízí nabídky práce z Prahy, Brna, volná místa z celé ČR. Inzerujte zdarma nabídky práce, brigád.,volná místa, nabídky práce, brigády pro studenty, práce v Praze, práce v Brně

Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist